Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érettségi vagy munka?

Érettségi vagy munka?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most végeztem hegesztőként és nem szeretnék egész életében ebben a szakmában dolgozni az volt bennem hogy tovább megyek érettségire hogy a későbbiekben legyen egy érettségire alapuló szakmán is. Egyre nehezebben bírom itthon a szüleim teljesen más típusú emberek és ebből fakadóan elég sok vitánk van. A kérdés az hogy érdemes e tovább tanulnom vagy jobb lenne elkezdeni dolgozni ?

2018. jún. 13. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Munka mellett érettségi. Párom is dolgozik és közben suliba jár szombatonként vagy hétköznap munka után korrepetálásra. Jövőre érettségizik.
2018. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
nálunk is a fizu a szerint van, hogy általános, középfokú,felsőfokú végzettség és őszintén sajnálom hogy nem tudtam egyetemre bejutni én spec egy büfészakon gondolkozom így vén fejjel. szóval az érettségi szerintem ha jó fizut akarsz az életben az a minimum.
2018. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha van érettségid később könnyebb lesz valamivel elhelyezkedned. Most van rá idő, öreg fejjel sokaknak már nem megy a tanulás...
2018. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam hogy estire jártam közben dolgoztam meg lett :-) de ha nem tetszik a szakma azt hiszem hogy még lehet másikat is tanulni ingyen de inkább erre kérdezz rá
2018. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő. Estin érettségizz le, mellette dolgozz.
2018. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor döntsd el, hogy két év és érettségi, vagy munka és azonnal költözni. Senki sem fogja nálad jobban tudni, hogy mi a helyzet otthon és meddig bírod még ép elmével
2018. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!