Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munka miatt megváltozott mit...

Munka miatt megváltozott mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fèrjem új munkát kapot sima okj tanfolyama van. Szakmunkáskènt dolgozott már vagy 15 ève most .HR es lett. Igazából annyi a dolga hogy kocsikázik ès előlegeket osztogat,munkaszerzodeseket vissz a munkavállalóknak. Ès keres munkavállalókat. Szóval a lenyeg: ŕègem befejezte a munkát ès utánna ennyi. Ezzel mèg este 9 kor is foglalkozik messenger üzenetekre is válaszol.Egesz este 20:00 ig felveszi a telefont is.(sokszor csak a munkatársa Hivj a,hogy kibeszéljék az irodában dolgozokat,Hogy milyen rosszul csinaljak a munkajukat) volt hogy elindultunk kirándulni és hívta a főnöke hogy el kell vinni a sparba erre ő ott hagyott ès elment.

Oke ezt mèg nagyjából megèrtem.

De mióta itt dolgozik megváltozott. Lekezelő velem,már nem is èrdekli a kapcsolatunk. Nem csinál semmit szó szerint. Csak veszekszünk. Ígérget,hazudozik.

Ha felemelem a hangom mert megbánt akkor bolondnak hív.

Szex sincs. Egyszerűen mi lett vele nem tudom. Nem rég már sírtam és úgy kérdeztem hogy miért csinálja ezt velem? Erre az volt a válasz hogy èn túl sokat akarok és én vagyok a hibás.

Èn akarok sokat? Csak azt akarom hogy pl:17:00 után már ne telefonálgasson

És törődjön velem is. Ez sok?


2018. jún. 20. 14:15
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
De akkor sem értem,hogy lehet egy ember ilyen évekig,majd puff es vege mindenek.
2018. jún. 20. 15:02
 12/43 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is hasonló volt nemrég a helyzet.

Férjem 20 év szakma után akar pályát váltani. Így ugye elvállal minden jónak tűnő normálisan fizető munkát, amihez nem kell végzettség.

Legutóbb én kértem, hogy mondjon fel, mert heti 2 nap 6-ig kellett dolgozni, meg szombaton is, és kitalálták, hogy nyáron vasárnap is be kell menni pár órára.

AMikor hazaért, kb evett fürdött, és ment aludni.

Mondtam, hogy ez nem élet, vegye már észre, hogy van családja is. Otthagyta próbaidő alatt. Pedig a kollégákkal jól kijött.

Most ugyanannyit kap, mint ahonnan eljött, de itt szigorúan 7-16 óráig dolgozik. És nem hullafáradt, mikor hazajön...


SZóval én megkértem, hogy keressen olyan munkát, ami a családnak megfelelő. Mert a munka nem lehet a család előtt.

(Bár mi elvagyunk 1 fizetésből is, van tartalék is, szóval ez nem lehet indok, hogy akkor éhenhalunk, ha ő 1-2 hónapig nem talál munkát)


Mondd meg neki, hogy vagy a munka, vagy te. Mert a kettő együtt nem megy.

Akkor meglátod, mi a fontosabb neki.

2018. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
88%
helyedben közölném, hogy vagy te vagy a melója(és egyben az egója). Ha ennek nem tesz eleget akkor egyik nap az üres lakás várhatja haza.
2018. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
81%
Lépj le! Munkamániás a férjem, gyerek is van. Egy őrület vele, éjjel dolgozik, nappal őrjöng mindenért, nem normális. Ha teheted keress egy jobbat, mert gyerekkel már tényleg kibírhatatlan egy ilyen pasi.
2018. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
29%

Új, nagyon más munka = meg akar felelni, stresszes, azért nem ér rá huncutkodni veled. Ez el fog múlni, ha kicsit türelmes leszel. Azután 7 évenként a párkapcsolatokban általában kialakul egy válság, leomlik, melyet újra lehet építeni - van akiknek sikerül.

Ehhez ezt a videót nézzétek meg, kérlek:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1678&v=XR1MgbYvMLk

2018. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
88%
stressz ide vagy oda, így nem lehet a másikkal beszélni... nincs az a kifogás ami miatt a másik ezt érdemelné, hogy bolond vagy és te vagy a hibás. Ha a férjem stresszes elvonul, nehogy csúnya dolgot vágjon a fejemhez...
2018. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
82%
Hatalommániás lett, hagyd ott, ha van hova menned!Közös a lakás?
2018. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként nevetséges, hogy egy egyszerű HR pozíció, milyen magaslatokba képes emelni valaki (gondolom alapjába véve elég egyszerű ember) egóját, és azt hamis illúziót kelti benne, hogy ő most már valaki, most már nagyon fontos ember, mert ő HR-es.

Mondom ezt úgy, hogy sokkal felelősségteljesebb munkát végzek 2 diplomával (utazom, tárgyalok, üzletet kötök + itthon irányítok egy csapatot). Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, mennyivel nagyobb felelősség van rajtam, mégsem érzem a késztetést, hogy bárkivel is lekezelő legyek, flegmázzak, főleg nem a párommal vagy a családommal, illetve sosem éreztem a késztetést, hogy felvegyem a céges telefont este. Ráért az másnap reggel is, pedig nem munkaszerződéseket közvetítek, hanem sokmilliós üzletekért felelek.


Nekem visszatetsző a férjed viselkedése, én mélyen megvetem az ilyen kiskirályokat, akik a majdnem semmire ilyen rohadt nagyképűek, és ez nem értékítélet a HR szakma iránt, csupán arra célzom, hogy eléggé felülpozícionálta a munkája, illetve inkább a személye jelentőségét.


Nem tűrném, hogy valaki folyamatosan flegmázzon velem, hogy azért otthagyjon bárhol, mert a főnökét el kell vinni a Sparba (lol), egyébként ez a sparos sztori is mutatja, hogy tulajdonképpen egy kisebb csicska a férjed, mert igazán fontos emberek nem furikázzák a szupermarketbe a feletteseiket.

2018. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
hát igen a Spar elég gáz, ha ezen múlik a melója akkor a munkájában egy kis senki lehet.
2018. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt ilyen főnököm, szépen elküldtem a fenébe és ő ezt speciel méltányolta :D
2018. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!