Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munka miatt megváltozott mit...

Munka miatt megváltozott mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fèrjem új munkát kapot sima okj tanfolyama van. Szakmunkáskènt dolgozott már vagy 15 ève most .HR es lett. Igazából annyi a dolga hogy kocsikázik ès előlegeket osztogat,munkaszerzodeseket vissz a munkavállalóknak. Ès keres munkavállalókat. Szóval a lenyeg: ŕègem befejezte a munkát ès utánna ennyi. Ezzel mèg este 9 kor is foglalkozik messenger üzenetekre is válaszol.Egesz este 20:00 ig felveszi a telefont is.(sokszor csak a munkatársa Hivj a,hogy kibeszéljék az irodában dolgozokat,Hogy milyen rosszul csinaljak a munkajukat) volt hogy elindultunk kirándulni és hívta a főnöke hogy el kell vinni a sparba erre ő ott hagyott ès elment.

Oke ezt mèg nagyjából megèrtem.

De mióta itt dolgozik megváltozott. Lekezelő velem,már nem is èrdekli a kapcsolatunk. Nem csinál semmit szó szerint. Csak veszekszünk. Ígérget,hazudozik.

Ha felemelem a hangom mert megbánt akkor bolondnak hív.

Szex sincs. Egyszerűen mi lett vele nem tudom. Nem rég már sírtam és úgy kérdeztem hogy miért csinálja ezt velem? Erre az volt a válasz hogy èn túl sokat akarok és én vagyok a hibás.

Èn akarok sokat? Csak azt akarom hogy pl:17:00 után már ne telefonálgasson

És törődjön velem is. Ez sok?


2018. jún. 20. 14:15
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg egy senki a munkahelyén még, és ezért bizonyítási mániája van. a legegyszerűbb mód, hogy a saját felsőbbrendűségét bizonyítsa, az, hogy eltapossa azt, akivel ezt megteheti: téged (mivel a munkahelyén még nem tud senkit, mert most került csak oda). ettől többnek érzi magát. hagyd el
2018. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk pont ugyanez, új meló, sok pénz, bizonyitási vágy.

20 év után.

Van ott uj punci is, és ha látja hogy ragaszkodsz hozzá, ronggyá fog alázni. Mint engem is.

Meg is ütött,

nemsokára költözök

2018. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt tanácsolom ha valaki ilyesfajta helyzetbe kerül, hogy beszéljétek meg mert az az alap, de ha nagyon nem akaródzik neki rendezni a kapcsolatotokat ha így bánik veled és nem képes felfogni a csökött agyával hogy te is létezel, a felesége... akkor hagyd ott. Ha ennyire elvan magával akkor éljen boldogan, csak ne menjen rá az idegi állapotod.

Egyáltalán nem sok amit kívánsz, sőt ez a természetes.

Én kitartok amellett az elvem mellett, "Ha én megadom a tiszteletet a másik iránt, akkor adja meg ő is, mert ez oda vissza dolog". Minden kapcsolattal így vagyok, legyen házastársi, baráti vagy spontán ismerős.

Hagyd ott minden köszönés nélkül szerintem.

2018. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
73%

22-es vagyok.

ilyenkor általában már nem lehet velük beszélni.


Szerintem a kérdezőnek két választási esélye van,

vagy benyeli, megszokja a megalázást,és szépen kialakitja a saját magánéletét,akkor már nem fogja annyira bántani a helyzet, hisz van aki őt is elismeri,


vagy egy percet sem vár, mert annyira nem hosszú az élet , és most elhagyja


Ha tovább nyitogatja a száját, akkor lesz ott pofon is

2018. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
#24 remélem jobbra fordul az életed. annyira szörnyű, hogy ilyen megtörténhet
2018. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim válasza:
73%
Akárhová is szállt vele az a ló, a feleségével szemben ezt nem tenné meg ha fontos neki. Itt másról van szó. Láttam már ilyet sajnos, szerintem valaki legyezgeti a hiúságát. Ha ez mind igaz amit írtál, akkor lehet egy harmadik.
2018. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat,hát elég elgondolkodtató amiket írtatok :(
2018. jún. 20. 21:25
 28/43 anonim ***** válasza:
Gyereketek van?
2018. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
28%
Mint mindig, most is megragadtam a lényeget!Írod: "Elszállt vele a ló" - Nem inkább elszaladt?
2018. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
82%
Pegazus volt 29.
2018. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!