Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munka miatt megváltozott mit...

Munka miatt megváltozott mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fèrjem új munkát kapot sima okj tanfolyama van. Szakmunkáskènt dolgozott már vagy 15 ève most .HR es lett. Igazából annyi a dolga hogy kocsikázik ès előlegeket osztogat,munkaszerzodeseket vissz a munkavállalóknak. Ès keres munkavállalókat. Szóval a lenyeg: ŕègem befejezte a munkát ès utánna ennyi. Ezzel mèg este 9 kor is foglalkozik messenger üzenetekre is válaszol.Egesz este 20:00 ig felveszi a telefont is.(sokszor csak a munkatársa Hivj a,hogy kibeszéljék az irodában dolgozokat,Hogy milyen rosszul csinaljak a munkajukat) volt hogy elindultunk kirándulni és hívta a főnöke hogy el kell vinni a sparba erre ő ott hagyott ès elment.

Oke ezt mèg nagyjából megèrtem.

De mióta itt dolgozik megváltozott. Lekezelő velem,már nem is èrdekli a kapcsolatunk. Nem csinál semmit szó szerint. Csak veszekszünk. Ígérget,hazudozik.

Ha felemelem a hangom mert megbánt akkor bolondnak hív.

Szex sincs. Egyszerűen mi lett vele nem tudom. Nem rég már sírtam és úgy kérdeztem hogy miért csinálja ezt velem? Erre az volt a válasz hogy èn túl sokat akarok és én vagyok a hibás.

Èn akarok sokat? Csak azt akarom hogy pl:17:00 után már ne telefonálgasson

És törődjön velem is. Ez sok?


2018. jún. 20. 14:15
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
37%

Szerinted meg pont a kérdező szereti előző? és ilyen patkányságot javasolsz neki??? Ultragáz. És az is, hogy nyilván a te saját nyomorult életedből vett sémákat írod neki-


holott minden helyzet más és más.

2018. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
73%
szerintem is nyílvánvaló, hogy a férj tudja, hogy ő a ludas, hisz miért mondaná mindig azt hogy " te vagy a hibás" letojja, hogy a kérdező mit érez és ha a kérdező még félénken meg is kérdezi vagy sír azzal csak alátmámasztja az úr/szolga kapcsolatot. Ez már nem szerelem és te már túúúl sokszor léptél érte...
2018. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem a kérdező szereti mert akkor nem foglalkozna vele.


Az is igaz, hogy a nyomorult életemből veszem a példát, de ha látnád, szinte ugyanolyan mindkettönk élete, legalábbis ahogy a kérdező leírta.


Inkább pontosítok, nálunk is így kezdődött.

Csak segíteni akarok neki, hogy ne jusson el odáig mint én.


Egyébként, úgy látom, hogy nem csak én gondolom így.

2018. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!