Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Munka miatt megváltozott mit...

Munka miatt megváltozott mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fèrjem új munkát kapot sima okj tanfolyama van. Szakmunkáskènt dolgozott már vagy 15 ève most .HR es lett. Igazából annyi a dolga hogy kocsikázik ès előlegeket osztogat,munkaszerzodeseket vissz a munkavállalóknak. Ès keres munkavállalókat. Szóval a lenyeg: ŕègem befejezte a munkát ès utánna ennyi. Ezzel mèg este 9 kor is foglalkozik messenger üzenetekre is válaszol.Egesz este 20:00 ig felveszi a telefont is.(sokszor csak a munkatársa Hivj a,hogy kibeszéljék az irodában dolgozokat,Hogy milyen rosszul csinaljak a munkajukat) volt hogy elindultunk kirándulni és hívta a főnöke hogy el kell vinni a sparba erre ő ott hagyott ès elment.

Oke ezt mèg nagyjából megèrtem.

De mióta itt dolgozik megváltozott. Lekezelő velem,már nem is èrdekli a kapcsolatunk. Nem csinál semmit szó szerint. Csak veszekszünk. Ígérget,hazudozik.

Ha felemelem a hangom mert megbánt akkor bolondnak hív.

Szex sincs. Egyszerűen mi lett vele nem tudom. Nem rég már sírtam és úgy kérdeztem hogy miért csinálja ezt velem? Erre az volt a válasz hogy èn túl sokat akarok és én vagyok a hibás.

Èn akarok sokat? Csak azt akarom hogy pl:17:00 után már ne telefonálgasson

És törődjön velem is. Ez sok?


2018. jún. 20. 14:15
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
18%
eltorzult ez a kérdés-felelt Jó lenne hallani a férjet is. Talán jól esne neki, ha az asszonykája nem követelőzne, nem hörögtetné itt a gyakori népét, hanem segítene neki ezt a NEHÉZ váltás-időszakot átvészelni.
2018. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
46%

a szeretet sok mindent megold...


'(Visz a vonat, megyek utánad,

talán ma még meg is talállak,

talán kihűl e lángoló arc,

talán csendesen meg is szólalsz:


Csobog a langyos víz, fürödj meg!

Ime a kendő, törülközz meg!

Sül a hús, enyhítse étvágyad!

Ahol én fekszem, az az ágyad.)'

2018. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Változott a helyzet?
2018. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
78%

Jaj de sivár, a legalja proli. Szakmunkásból lótifuti lesz, és máris lenézi a feleségét... undorító.

De nálunk is így kezdődött a válás, de az asszony legalább tényleg komoly állást kapott, mai szemmel olyan másfél milka, - de mindegy, mert otthonra is elhozta a "nagyasszony" viselkedését.

Jó egy évig próbáltam kérlelni, hogy vegye észre az otthon az otthon, a gyerek meg nem beosztott, én se.

Szóval sok jót nem látok.

2018. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
52%
Az új munkahellyel kinyílt neki a világ.Megismert új embereket, szerintem kialakulóban van neki egy új kapcsolat is. Már nem tisztel téged, mert nem szeret. Konkrétan lenéz.
2018. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem nem változott azóta sem semmi csak egyre rosszabb.

2018. jún. 25. 12:00
 37/43 A kérdező kommentje:

Igazából már hazudgál az elmúlt 3 nap csak veszekedès volt.

Mert folyamatosan meg sèrt ès mèg mindig nem tudja mivel pedig ugyan úgy elmondom neki mi a bajom.

Ma is azt mondta hogy èn velem van a baj stb.. a szokásos.

2018. jún. 25. 12:09
 38/43 anonim ***** válasza:
37%
reméljük nincs gyermek... mert úgy tűnik, nem szereted te ezt az embert:( engedjétek szabadon egymást
2018. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Nincs gyermekünk. :/
2018. jún. 25. 20:35
 40/43 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem meg pont a kérdező szereti.


Tudatosan zárd ki az életedből. Ha nem kérdezel nem hazudik. Ha továbbra is ezt folytatod, érdeklődsz utána, figyelsz rá, magadra veszed a sértéseit, megerősited őt abban a hitében, hogy ő a főnök itthon is.


Ha látja, hogy megsért, elkezdi élvezni, és csak azért is fogja csinálni. Még jobban fogja csinálni.


Jaa, és hiába is beszélsz vele , letagadja.

Ő pontosan tudja, hogy megsért, de őt ez nem érdekli, mert megteheti.Mert ő valaki lett...


Ha magadnak jót akarsz, azonnal elkötözől.

Szerintem nem fogja ,bánni, nem fog utánad menni.


Egy életed van, neked nincs helyed mellette, eddig voltál jó.


Nagy patkányok ezek ám.

2018. jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!