Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen szigorú velem az...

Miért ilyen szigorú velem az apám?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hát az én apám eléggé szigorú és mindig megtiltsa hogy mit vehetek a saját pénzemből. Én tavaly nyáron végigdolgoztam a belemet diákmunkásként. Hát gondoltam jaj de jó lesz mert megvehetem azokat amiket nagyon szerettem volna. De nem így lett :( Megtiltotta hogy vegyek 1 playstation 2-őt meg sok-sok álmomat: tengerimalac,mp4,mobil.még azt is megtiltotta hogy vegyek 2000ft-ért egy pc-s játékot.a legviccesebb az volt mikor nem engedte hogy a velencei tavon fél órára kikölcsönözzek 1 vizibiciklit.meg ilyenkor olyan sértő okokat mond :( pl mikor gördeszkát szerettem volna venni 5000-ért (ami a másik legnagyobb álmom volt) azt mondta hogy én minek veszem meg hisz úgyis hülye meg béna vagyok hozzá és ha megveszem széttöri :S

Pedig az én pénzem! én kerestem. kérlek segítsetek hogy mit mondjak neki vagy mit csináljak? a tanulmányi eredményeim jók és nem is állunk olyan rosszul szal nem ezek az okok. kérlek segítsetek.

15/F


2010. jún. 16. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja, mi lett a tavaly nyári diákmeló pénzeddel? Bár lenne egy tippem: sulitáska, iskolaszerek, szal iskolakezdés...


Én valahol megértem a szüleidet, mert amióta dolgozom, azóta jöttem rá, h k*rva drága ám az élet. Azelőtt a "rezsi" csak egy fogalom volt, kifogás, h arra megy el a pénz.. most meg azért dolgozom, hogy Azt A Rezsit ki tudjam fizetni.. és nagyon drága ám. Szóval én megértem azt, hogy nem akarja apád, h az egészet "hülyeségre" verd el (mert ezek neki azok...) de azt esetleg megpróbálhatnád, h a felét félretenni, a felét meg elverni... bár a vizibiciklis estre gondolva... nem is tudom. Azért egy próbát megér. Vagy vegyél neki is valamit :)


Nálunk úgy volt, h a nyári keresetemből volt a szeptemberi suliberuházás (csak ami szükséges) a maradékot meg be kellett osztanom zsebpénznek, szépen apránként (mintha szülőktől kértem volna, csak közben a malacperselyre jártam), így könnyítve a család anyagi terhein.

2010. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szia. A tavalyi diákmelós pénzem? hát az ott csücsül a pénzes dobozomba.. :)
2010. jún. 16. 22:37
 13/15 anonim ***** válasza:
Mennyi pénz gyült össze? :) Mert mire 18 éves leszel sztem abból kocsit is vehetnél!
2010. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát a meló + amiket kaptam a rokonoktól= 90.000ft gyűlt össze.
2010. jún. 16. 22:48
 15/15 anonim ***** válasza:
csinalj vele valamit, mert a magas inflacio miatt egyre fogy a penzed vasarlasi erteke.
2010. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!