Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselnétek, hogy vendégszobá...

Elviselnétek, hogy vendégszobának használja a rokonság a szobádat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves lány vagyok. Régen a szobám volt a vendégszoba, de már öt éve a sajátom. Azóta új ágyat kaptam, átrendeztem, átfestettem, az én kis birodalmam lett. A barátommal minden éjjel együtt alszunk.

DE hogyha jönnek vendégek állandóan az én szobámban nézik a tévét, (pedig van három tvnk) állandóan ott vannak, sosem tudok elvonulni, és még az ágyamban is alszanak, mikor nagy házunk van és máshol is simán elférnének. De nem, nekem kell a saját szobából kimennem, vagy a barátomhoz kell mennem aludni , mert a rokonok alszanak a szüleim szerint a szobámba akkor.

Nem küldjetek ki őket csak úgy , hogy hello ez az én privát szférám. Annyira természetesnek veszik az egészet. Mit csinalnatok a helyemben?


2018. júl. 2. 15:57
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
0%
Tehát igazából csak három szoba van. Az eredeti kérdés alapján mindenki többet gondolt. Így azt gondolom nem annyira felháborító, hogy a vendégek megkapják a te szobákat, hiszen neked van hol aludnod olyankor!
2018. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
91%

"Megjönnek, itt vannak hetekig"


Bocs, de ha hetekre beköltöznek, azok már nem vendégek hanem lakók!!

2018. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
14%

1. én nem engednám meg, hogy odaköltöztesd a pasidat - mert EZT teszed

2. a szobád viszont a tiéd abban igazad van, hogy a rokonok ne oda cuccoljanak be


De a szüleid nyiván úgy vannak vele, ha az aktuális farok minden nap nálatok tanyázik, akkor 1-2 hetet kibírsz.

2018. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!