Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy esne egy ilyen dolog?

Nektek hogy esne egy ilyen dolog?

Figyelt kérdés

Párommal 2 gyermekünk van. Ha elmegyünk együtt boltba, azt veszem észre, hogy a pénztárosokkal megpróbál flörtölni. Addig nem is ceszem fel a dolgot, amíg velem is normálisan bánnak a boltban, de egy idő után azt veszem észre, hogy az eladók, akikkel hülyült, nem is köszönnek nekem. Nekem ez nagyon megalázó, mert ott állok a gyerekekkel a. Párom mellett, és szinte levegőnek vagyok nézve, amíg fizetünk.

A ti párotok is ezt csinálja? Vagy hogy reagálnátok ilyen szitukra?


2018. júl. 6. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem,minket tisztelnek,de ez se ma kezdődőtt gondolom..
2018. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Leszarnám
2018. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinál ilyet,és csak egyszer lenne ilyen.

De eszébe sem jutna hasonlo sem.

2018. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat veszekszünk ez miatt és mindig mondim, hogy nekem ez megalázó, de ő úgy látja, hogy ezzel nem csinál semmi rosszat. Az rendben is van,hogy nem csal meg, de rosszul esik, hogy a boltban durekt magára vonja a fiatal pénztárosok figyelmét.
2018. júl. 6. 22:32
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat a félre nyomott betűkért. Picit fáradt vagyok.
2018. júl. 6. 22:34
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezek után elhiszed h nem csal meg akkor nagyon naiv vagy..
2018. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elötted ezt csinálja,szerinted mit csinál a hátad mögött?!
2018. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Ne légy ilyen naiv.

Én a helyedben nem terveznék vele egy életre.

2018. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is ahogy az utolso ketto irja
2018. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Azon túl, hogy persze, zavaró, én máshonnan közelíteném meg. Feltűnt, hogy a gyerekeidet használod. Kimozdultok ti ketten is? Érezteted vele, hogy férfi is, nemcsak apa? Rendben van köztetek a szex, a kommunikáció, gyakran dícséred, ismered el, hogy milyen jó pasi? Vagy már csak a gyerekeknek élsz? Mert emiatt szokott az lenni, hogy a férfi figyelemre vágyik, jól esik neki a flört, a dícséret, a nevetés, újra férfinek érzi magát. Ezért is csinálhatja. Ez nem jelenti, hogy megcsal, de erős vészjel, hogy változtass. Ha mindig ilyen volt, akkor nem kell csodálkozni, és azt gondolni, hogy mert szültél neki két-három gyereket, majd megváltozik.
2018. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!