Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt miert mindenki csak a...

Itt miert mindenki csak a notol varja el, hogy fozzon, mosson, takaritson, mig a ferj vakarja a tokeit?

Figyelt kérdés
Miert van 2018ban meg ennyi szolgalelku no, aki mindent megcsinal egy ledolgozott nap utan, mert szerinte kotelessege, apuka meg fetreng sorrel a kezeben es nezi a tvt?
2018. júl. 9. 21:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A szereles meg az hogy megjavit valamit nem egyenrangu azzal hogy mosogatni pl mindennap kell.
2018. júl. 10. 07:41
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
Hidd el, ha van kocsid, házban laksz, és van egy kis kerted szinte mindig van valami javítani-, szerelni-, kapálni-, metszenivaló
2018. júl. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

H en bararom hal Isten nem ilyen. Ha ugy van foz ,mos meg takarit is. Mintahogy ha nekem van idom lenyirom a fuvet,lemosom a kocsit,levagom a bokrot stb...

Egyik szobat pl en festettem a masikat meg O.

2018. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
39%

Milen mindent?


A lakást elég heti 2x felporszívózni, a konyhapult úgyis letörlésre kerül, felmosni meg egy perc.


Főzés kétnaponta 20-30 perc kb. :)


Mondom ezt úgy, hogy ledolgozok 9 órát. Persze, a párom segít, de NEM kell minden nap kinyani az egész lakást, hagyjuk már :D

2018. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Á, nem mindenki ilyen!!


Az én környezetemben a párok megosztják egymás között a terheket és mindenki kiveszi a részét a háztartásból is, mert intelligens ember tudja, hogy ha besegítenek egymásnak, ha közösen csinálnak mindent, együtt sokkal hamarabb végeznek és több idő jut pl. pihenésre - ez pedig közös érdek, mert ha az asszony boldog, akkor nincsen gondod! :)


Aki mindent csak a nőtől vár el, attól menekülni kell még időben és keresni kell egy normális, segítőkész partnert, aki mindenben társ és nem csupán úr vagy kiskirály!

2018. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%

Édes csillagaim ott az első oldalon: most essek hanyatt attól, hogy az első randin esetleg fizetsz?! Nekem ugyan nem kell a kétezer forintod :))))) Megkeresem én a magamét, nem keveset.


A férjem nem melós. Ezért otthon sem végez melósmunkát. Én nem vagyok takarítónő. Nem is takarítok.


Viszont mindketten jól keresünk, és amit nincs kedvünk megcsinálni, arra keresünk embert. Ennyi.

2018. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért egyáltalán nem mindenki - persze mindig van pár tahó, aki szerint szégyen, ha egy 18 éves lány nem tud éttermi szintű 3 fogásos vacsorát rittyenteni.
2018. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
Hát ne haragudjál, de ez nem mindenhol működik így. Kevés ilyen hüpye nő van, aki a férje segge alá dug mindent. Nálunk mindenki kiveszi a részét a házimunkából, és szerintem ez a helyes. Amelyik nő meg ilyen, az vessen magára. Ennyi.
2018. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokan elvárják, + sok idióta nő is úgy gondolja, ez így van rendjén.

Szerintem meg nincs, én igenis elvárom, hogy itthon felesben végezzük a dolgokat (Én főzök, mosok, konyhát, fürdőt takarítok. Párom kajához megtisztítja, felvágja az alapanyagot, mosogat, szobákat takarítja.)

2018. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Kései Sirató ***** válasza:

Kérdező, neked nincs mosógatógéped? Mosógéped sincs? Ezekbe bepakolni bárki betud, akár férfi, akár nő.

Sajnállak, ha a férjed/pasid/párod ennyire lusta. Nálunk mindenki szorgalmas, a gyereket is gyakran a férjem hozza el suliból, ő viszi edzésre. Nagyon sok szorgalmas pasi is létezik, ne vállald a rabszolgaszerepet!

2018. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!