Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt miert mindenki csak a...

Itt miert mindenki csak a notol varja el, hogy fozzon, mosson, takaritson, mig a ferj vakarja a tokeit?

Figyelt kérdés
Miert van 2018ban meg ennyi szolgalelku no, aki mindent megcsinal egy ledolgozott nap utan, mert szerinte kotelessege, apuka meg fetreng sorrel a kezeben es nezi a tvt?
2018. júl. 9. 21:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, igen, és magától kiterítődnek, száradás után összehajtódnak a ruhák, és bevándorolnak a helyükre....

Amiúgy azt írta, "ITT", tehát nem otthon van a gondja, hanem az itteni okoskodással, mentalitással, amit nyomatnak...

2018. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg van osztva a házimunka, ahogy minden más is. Egyébként tudok nő létemre lefolyót tisztítani csőgörénnyel is, csempézni, falat festeni, polcot, akármit feltenni a falra tiplivel, csavarral, tudom, mi a dübel, hogy kell csinálni az aljzatkiegyenlítést, raktam már le laminált padlót a párommal, képes vagyok önállóan olajszintet nézni a kocsiban, utántölteni, sőt, kereket is cseréltem már, stb, stb. Ezekhez ugyanis mind nem kell szupererő vagy Y kromoszóma.:DD Nem viselnék el magam mellett olyan pasit, aki túlmisztifikálja ezeket a dolgokat, és húzza a száját a takarításra, főzésre, egyebekre. Az ilyen maradjon otthon a gyerekszobában, anyu főztjén.
2018. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Kései Sirató ***** válasza:

"Utolsó, igen, és magától kiterítődnek, száradás után összehajtódnak a ruhák, és bevándorolnak a helyükre...."


Nem fogyatékkal élő egyikünk sem. Mindenkinek van keze, lába és képzeld, tudjuk használni is.

2018. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#23 nem is így értettem, de ha szétnézel a témában, azok a "férfiak" hangoztatják ezt a gépes dolgot, hogy az úgy semmi, akik elindítani se tudják, mert csak a fa$zukat vakargatják otthon, nemhogy kipakolni belőle...
2018. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Kései Sirató ***** válasza:
# én éppen nő vagyok, de semmi gond. Igen, igazad van, hogy van sok tehetetlen , csak a TV-t bámulni képes férfi az országban.. Szerencsére van azért sok szorgalmas is. A baráti körömben mindenki, vagy majdnem mindenki az - igaz többnyire mindenki energikus és egy percig se bírnak egy helyben ülni.
2018. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!