Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is fordult már elő ilyen?

Mással is fordult már elő ilyen?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt. A párom/szülei elég pénzesek, 2 vállalkozásuk van + mellette még más munka is. Én kb fél évig nem tudtam ezt egyáltalán míg együtt voltunk, mert addig nem jártam náluk.

Mikor először mentem hozzá azt kérdezte, hogy nem-e csak a pénz miatt vagyok vele, mert már volt olyan barátnője, hát akkor azt hittem fel fogom pofozni.

Szüleim szeretik, járunk együtt kirándulni és egyáltalán nem látni rajta, hogy pénzesek, nem vág fel, vagy ilyenek.

A testvérem, barátaim, ismerősök viszont már nagyon idegesítenek, mert mikor már a párom vesz nekem valamit (gyakran hoz hatalmas csokrokat is) mindjárt szóvteszik,hogy "mert ő megteheti", "vajon miből vesz folyton valamit", elkényeztet", "ez kinek nem lenne jó" stb ilyenek. Néha már úgy érzem, hogy azt hiszik, nekem a pénz dominál, pedig egyáltalán nem.

Már mással is történt ilyen? Mi segíthetne a helyzeten?


2018. júl. 10. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Megkérdezed a diszes társaságot hogy vajon mi közük van nekik a te párod pénzügyi helyzetéhez és döntéseihez. Mert ugye semmi!
2018. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Az irígység rossz tanácsadó.
2018. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Voltam hasonló kapcsolatban a "másik oldalon" (én nagyon jól kerestem, a párom nagyon nem). Sajnos mindkét oldalról nagyon sok humorérzéket követelt a helyzet kezelése. (más okokból nem lett tartós a kapcsolat)
2018. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

"azt kérdezte, hogy nem-e csak a pénz miatt vagyok vele"


akkor kellett volna otthagyni a vérbe

és még hülye is, mert aki a pénzért van vele, az se fog erre őszintén felelni

2018. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

"azt kérdezte, hogy nem-e csak a pénz miatt vagyok vele"


- én erre a mondatára csak felálltam volna, kihívom az előszobába és kidobom a fenébe, aztán lelépek.


Hülye bunkó az ilyen.

2018. júl. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

"azt kérdezte, hogy nem-e csak a pénz miatt vagyok vele"


erre azt mondtam volna, (irónikusan) hogy igen, és most látom, hogy neki sok pénze van, így ő már nem is kell, én szegény embert keresek, mert szeretek megkűzdeni azért, amink van...

2018. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!