Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az édesanyámmal?...

Mit csináljak az édesanyámmal? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Tehát, nem tagadom, hogy megtörtént ma, hogy nem oda mentem ahova elengedtek. Egy másik városba mentem, hogy találkozzak egy fiú barátommal akibe bevallom szerelmes vagyok csak az a baj, hogy 14/!F vagyok. Anyukám eközben megtalálta a naplómat és el is olvasta azt. Én mindent tagadtam, de természetesen nem hit nekem mert van egy csomó rossz akaró osztálytársam aki azt mondta, neki, hogy én meleg vagyok (ami igaznak látszik, de én ezt nem mondtam senkinek) és most teljesen összevesztünk. Én beadtam, hogy tökre fel vagyok háborodva, hogy ilyennel vádolt meg engem és nem vagyok vele többet hajlandó beszélni, csalódtam benne, nem bízok meg benne. Erre meg azt mondta, (egy mondatát idézném) "miattad fogok az idegosztályra menni a kórházba". Erre pedig én, hogy nagyon sajnálom, hogy ennyire ütköznek az elveink, de én ezen nem tudok változtatni. Ezután elkezdett velem, mintha misem történt volna beszélgetni a homosexualitásról, pedofíliárol. Arról nem tud, hogy az említett fiúval törént is ilyen dolog.


Tudom, nagyon fiatal vagyok ehhez, meg nem is lehetek még biztos benne, hogy meleg vagyok, de én mégis mindent önszántamból tettem.

Mégis mivel nyugtathatnám meg őt? Mit mondhatnék neki? Ha elmondom a teljes igazságot, akkor veszélybe kerülne a srác és még én se tudnék otthon nyugton lenni, anyu elég konzervatív. De ha meg nem mondom, meg akkor anyu mehet tönkre? Tudom, nem érdemlem meg, de kérlek segítsetek!


14/f


2010. jún. 19. 19:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%

nagyon homár szagú ez a történet...


anyud kétségbeesetten próbál téged visszaterelni a heteroszexualitás irányába, mert számára is szégyen, hogy meleg gyereket nevelt, minden barátnője, szomszédai is ki fogják röhögni, és vele példálóznak, hogy ő a gyereknevelés szégyene...


egy ilyen sztori után neked teljesen befellegzett, munkát sem fogsz kapni, vagy azonnal kirúgnak, ha kiderül hogy meleg vagy

2010. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

semmi szégyellnivaló nincs azon, ha meleg vagy...a pedofíliának a homoszexualitáshoz semmi köze...anyád meg szégyellhetné magát, hogy érzelmileg zsarol és a naplódat olvassa...


32 N ;)

2010. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20:08 te meg úgy látom, a középkorban élsz
2010. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jelen esetben nem a homosexualitáson van a legnagyobb hangsúly, kérlek a kérdésre válaszoljatok.
2010. jún. 19. 20:13
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ebben semmi szégyellnivaló!És emiatt nem fognak majd kirugni a munkahelyedről sem,meg semmi hasonló veszély nem fenyeget!!Anyuddal kapcsolatban egyetértek a 2.válaszolóval!!Ez genetika...te nem tehetsz róla!

24/L

2010. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki attol megnyukszik. Ne titkolozz. Mert érzi hogy nem bizol benne.
2010. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
anyukádnak tudnia kell mindent rólad, mert csak rá számíthatsz, ha bajba kerülsz. Ő biztosan szeret és fél téged. A meleg téma most valóban mellékes, de az nem hogy a pedofília hogyan merült fel? Hány éves az a másik fiú?
2010. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

18, de ő ezt nem tudja.

De tényleg kénytelen leszek elmondani neki az egész szitut? Nagyon félek a véleményétől, nem érezném már otthon magam. Nem mondhatnék valami fedősztorit? Annyira félek.

2010. jún. 19. 20:20
 9/19 anonim ***** válasza:
ja, jólvan, azt hittem már vmi idősebb pali behálózott. Figyelj, ülj le vele beszélgetni. Mondd el hogy mit érzel a fiúval kapcsolatban. lehet hogy nem is vagy szerelmes, sőt, az sem biztos hogy meleg vagy. De ha mégis, akkor sincs semmi baj. Anyukádnak mindenképp idő kell, míg megemészti. Nem akarok vájkálni, de ha jól sejtem anyukád egyedül nevel. Sajnos ilyenkor gyakran előfordul hogy a fiatal fiúk apamodell hijján a saját nemükhöz kezdenek vonzódni. Lényeg hogy te beszélj, anyukád hallgasson meg. Utána persze te is hallgasd meg, de még ilyen fiatalon nincsenek kőbevésve a dolgok. Lehet hogy anyukádat az is lesokkolná ha csajod lenne
2010. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Mindenki megérdemli a segítséget:)Sajnos muszáj elmondanod mindent.Anyudnak tudnia kell,hogy mi történik veled.Ha nem mondod el akkor anyukád jogosan viselkedik így. bár ez a napló olvasgatás bunkó dolog,mert te sem olvasod szerintem az smseit.Amugy azzal már tettél egy helyes lépést,hogy számoltál azzal,hogy lehet,hogy meleg vagy.Valószínüleg "Kinövöd",bár lehet,hogy nem. És az egyik válaszolónak igaza volt,hogy ez nem nevelés kérdése hanem genetika és ,hogy teljes családban nőtt-e fel a gyerek vagy sem.
2010. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!