Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az édesanyámmal?...

Mit csináljak az édesanyámmal? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Tehát, nem tagadom, hogy megtörtént ma, hogy nem oda mentem ahova elengedtek. Egy másik városba mentem, hogy találkozzak egy fiú barátommal akibe bevallom szerelmes vagyok csak az a baj, hogy 14/!F vagyok. Anyukám eközben megtalálta a naplómat és el is olvasta azt. Én mindent tagadtam, de természetesen nem hit nekem mert van egy csomó rossz akaró osztálytársam aki azt mondta, neki, hogy én meleg vagyok (ami igaznak látszik, de én ezt nem mondtam senkinek) és most teljesen összevesztünk. Én beadtam, hogy tökre fel vagyok háborodva, hogy ilyennel vádolt meg engem és nem vagyok vele többet hajlandó beszélni, csalódtam benne, nem bízok meg benne. Erre meg azt mondta, (egy mondatát idézném) "miattad fogok az idegosztályra menni a kórházba". Erre pedig én, hogy nagyon sajnálom, hogy ennyire ütköznek az elveink, de én ezen nem tudok változtatni. Ezután elkezdett velem, mintha misem történt volna beszélgetni a homosexualitásról, pedofíliárol. Arról nem tud, hogy az említett fiúval törént is ilyen dolog.


Tudom, nagyon fiatal vagyok ehhez, meg nem is lehetek még biztos benne, hogy meleg vagyok, de én mégis mindent önszántamból tettem.

Mégis mivel nyugtathatnám meg őt? Mit mondhatnék neki? Ha elmondom a teljes igazságot, akkor veszélybe kerülne a srác és még én se tudnék otthon nyugton lenni, anyu elég konzervatív. De ha meg nem mondom, meg akkor anyu mehet tönkre? Tudom, nem érdemlem meg, de kérlek segítsetek!


14/f


2010. jún. 19. 19:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Tényleg egyedül nevel az édesanyám.

De vannak akik még 18-20 éves korukban sem mondják el az ilyen dolgokat, akkor mi történne, ha én 14 évesen elmondanám?

2010. jún. 19. 20:38
 12/19 anonim ***** válasza:
hát igen, de ők hazugságban élnek évekig. Nálad most felmerült ez a dolog az osztálytársak révén, biztos nem véletlenül. De te tudod, ha tudsz titkolózni, hazudozni még 4 évig, akkor ne mondd el. Vagy hagyd most egy kicsit elcsitulni a dolgokat és majd ha lesz egy kedvező pillanat, akkor mondd el. De ha még halogatod a vallomást, akkor is úgy csináld a dolgaidat, hogy anyukád mindig tudja hol vagy és kivel. Azt nyilván nem kell az orrára kötni hogy mit csináltok. De még annyit, hogy ugye tudod hogy igy terjed leginkább a HIV vírus és még egy csomó más betegséget is lehet kapni ha gumi nélkül szexelsz? és ebbe az orális szex is beletartozik...
2010. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen, tisztában vagyok vele.

Úgy érzem anyu, még nem áll készen arra, hogy egy ilyen volumenű információt tudjon meg rólam. Abban esetleg nem tudnál segítségemre lenni, hogy mit mondhatnék a naplóval kapcsolatban?

2010. jún. 19. 20:52
 14/19 anonim ***** válasza:
nem tudom mit írtál a naplóban, de a tartalmát nincs értelme tagadni. Mindenki tudja hogy az ember nem hazudik a naplójában, úgyhogy ezzel ne is próbálkozz. Azt tudod tenni, hogy megkéred hogy ezentúl ne kémkedjen utánad. De ehhez azt kell anyukádnak tudnia, hogy megbízhattok egymásban. Én biztos nem írnék le magamról kompromittáló dolgokat, mert ha más kezébe kerül, akkor gáz van. Konkrétan nem tudok ebben segíteni, mert nem tudom miket írtál le.
2010. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mindent leírtam. Tehát a srácról is mindent, érzéseimet, bizalmatlanságomat anyukám felé más irdatlan fontosat nem. Akkor nincs értelme tagadni?
2010. jún. 19. 21:11
 16/19 anonim ***** válasza:
ha biztos vagy benne hogy olvasta az egészet, akkor tényleg nincs értelme a hazudozásnak. Beszélj vele, nyugtasd meg hogy még nem biztos, de most így érzel. Nagyon nagy tévedésben van aki a genetikára fogja a melegséget. A melegek kis része született meleg, a nagy része tanult/felvett magatartás. Tudjátok hány olyan kifejezetten jóképű palit ismerek, aki 30 x éves koráig hetero volt? majd biszex lett és végül homo??? ez egy utazás. egyszerűen besokalltak a nőktől, nem volt kihívás, bárkit megkaphattak, stb. Nálad nem erről van szó, de még tényleg nem biztos hogy meleg vagy, lehet hogy csak az apa hiányzik a képből. Sok sikert anyukádhoz, légy őszinte, mert ha tényleg meleg vagy, akkor még jó ideig csak rá számíthatsz. A világ mindenkinek kemény, hátha még kisebbséghez is tartozik az ember. Egyébként ha gondolod, ird ki a kérdésed a Családi kapcs. alá, mert itt nagyrészt csak kisgyerekes anyukák válaszaira számithatsz (én is az vagyok), ami nem feltétlenül mérvadó.
2010. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat!
2010. jún. 19. 21:37
 18/19 anonim ***** válasza:
szia, csak érdeklődöm hogy sikerült e beszélni anyukáddal...
2010. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele, hogy ő mit gondol a homoszexualitásról meg elmeséltem neki a srácot (azt nem mondtam, hogy szeretem) és úgy tűnik nem haragszik érte :)
2010. jún. 26. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!