Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha a férjetek...

Ti mit tennétek ha a férjetek így viselkedne? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves lányunk.A férjem állandóan csavarog,hol a öccséhez megy el csak úgy,hol ide hol oda.Nem is ez a baj,hanem az hogy velünk meg alig aéig akar valahova is kirándulni elmenni.Már a váláson gondolkozom.Sokszor hazugságon is kaptam.Már elmondtam neki, hogy ez így nem jó,így nem lehet élni.Úgy érzem nem bízhatok meg benne.Egyik nap is elment az öccséék mert főztek a 8 éves évfordulójuk miatt,de úgy hogy én bent altattam a kislányt és ő meg csak lök egy sms-t hogy elment max 1 óra majd jön.Sztetek ez normális?Mert szerintem nem.
2018. aug. 4. 13:17
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
25%

"Azt tudom,hogy ha ő nem hajlandó változtatni akkor még ha fáj is hagynunk kell egymást."


Hát így nem jósolok sok jót nektek... Szegény gyerek...


Kettőn áll a vásár! Ha ő nem hajlandó változtatni, akkor neked kell! Mármint ha fontos neked a házasságotok. De őszintén szólva nem úgy látom...


Még mindig él a kérdés: miért mentél hozzá? Azért, hogy ne legyél egyedül? Azért, hogy gyereked legyen? Azért, hogy vele éld le az életedet? Nagyon nem mindegy...

2018. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
26%
Ha neked ennyi elég a váláshoz, akkor n vagy alkalmas a házaséletre. Nem vagytok összebilincselve, hogy mindenhova együtt kelljen mennetek. Neki igénye van az egyedüllétre, ezt kellene megértened.
2018. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
20%

"lök egy sms-t hogy elment max 1 óra majd jön.Sztetek ez normális?"


Igen. Miért? Direkt odafigyelt, gondolt rád: írt, hogy ne aggódjál miatta, pedig csak egyetlen órácskára ment el otthonról. Te minden egyes óráddal elszámolsz felé?

2018. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
60%

Mit nm értesz azon hogy nem vagytok neki fontosak?


Szarik ö rátok, az okát ö tudja.

2018. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
64%

Pár hónappal idősebb csak az én kislányom. Napközben sok helyre el lehet vinni egy 2 évest is. Ha egy alvás kimarad még nem a világ, ha meg nagyon álmos, bárhol elalszik. Az este már más, illetve azt nem értem, hogy egy ilyen fontos dologról mint egy évfordulós kajálás, hogyhogy az utolsó pillanatban értesülsz, ha megy rá a férjed, hiszen meghívni sem az utolsó pillanatban szokás a rokonságot.

Vannak férfiak akik nem elég érettek a gyermeknevelésre, van aki egyszerűen nem tudja mit csináljon, van aki fáradt, van aki ideges, van aki úgy érzi háttérbe szorul a gyerekkel szemben, van hogy kevés a szülők közötti intimitás stb. Megpróbálnám kideríteni mi állhat a háttérben, hátha lehet rajta változtatni. Például, amikor nem akar veletek menni, akkor mit mond, miért? (Pl. fáradt - hozzáteszem nem mintha te nem lennél az, dehát pasiból van) - akkor kivédeni ezt a helyzetet ( elöbbi példánál maradva hétvégére tenném a programot) és amikor megvalósul, természetesen nagyon kimutatnám felé, milyen szuper férj és apa ettől, hogy kedvet kapjon további programokhoz.

Szerintem egy pasinak 3 dolog kell, elismerés, biztatás és szex, vagy fordítva kinek melyik az első, ha ezek rendben vannak, akkor a pasi is rendben lesz.

2018. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
61%

Basszus, szerencsétlen kérdezővel így bànik a paraszt férje és még ő a hibás? F szért kell ezen az oldalon mindig a nőket a rossz, gonosz ribiknek beállítani, a férfiakat meg szegény, ártatlan áldozatoknak-.-

Az még egy dolog hogy vágyik a szabadságra (ezt az “azé me ő FÉRFI” dumát inkább hanyagoljuk, mert ez abszolút személységfüggő), de az már nem éppen normális hogy titeket le se sz r. Három dolgot tehetsz:

1. Megpróbálod megbeszélni vele a dolgokat (többször is)

2. Amint tudod lepasszolod a gyerkőcöt és te is mész majd csavarogni, hátha észreveszi magát

3.Válással fenyegetőzöl

4.Elválsz

2018. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
40%
Amelyik válaszban nem a férjedet szidták ,hanem felmerült ,hogy talán te is hibás vagy,azt meg egyből töröltetted,hát szánalmas egy nő vagy.Nemsokára egyedül maradsz a gyerekkel ,sok sikert a legújabb : 'egyedülálló anyaként miért nem találok normális férfit ?' kérdéshez :D
2018. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
54%
Naaa, egy újabb nőgyűlölő:D. Elárulnád hogy mégis miért a kérdező a hibás azért mert a férjecske ilyen? Komolyan kíváncsi vagyok...
2018. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
30%

Minek írjam le megint ,mikor törölteti a neki nem tetsző választ ? Köszi de nem fárasztom magam vele :D

Mert nő ezért szent és sérthetetlen és mindent tökéletesen csinál,csak az a gonosz ,rossz férfi akit amúgy ő választott ,az mindennek az oka.Ő csak egy áldozat ,aki mindent megtesz a kapcsolatért,egy mártír,hiszen mi más lehetne egy nő mint ártatlan?

Váljon el az a megoldás,hiszen egyedül is nagyon jól elvan egy erős egyenjogú nő,a férj csak koloncnak van.

2018. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Utolsó!Kezdjük ott hogy egy választ sem töröltem.A másik,azt gondolom,hogy téged rohadtul kihasznált egy nő és/vagy dobtak így minden nőt szarnak állítol be,ha épp problémája van.Te vagy a szánalmas,vagy csak egy büdös paraszt! :D
2018. aug. 4. 18:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!