Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok ez ellen tenni valamit,...

Tudok ez ellen tenni valamit, vagy kirúghatnak?

Figyelt kérdés
A nő férje rájött, hogy van a feleségének szeretője(én), hát igazábol elég nagy balhét levágott, anyámékkal is beszélt arról hogy mi van köztünk a feleségével, és egy gyerekes házaspár "boldog" kapcsolatát vágtam tönkre, mikor a pasi dugni nem tudott, nem is akart, elhanyagolta a nőjét(32). Szüleim most ki vannak készülve és mondták hogy ki fognak rakni a lakásból, hogy tehettem ilyet satöbbi...Na most szerintem így hirtelen jött ez nekik, de megtehetik hogy kiraknak a lakásukból? 19F

2018. aug. 4. 23:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Privatot irtam.
2018. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
meg, de nagyon ostobák ha ezért kiraknak a saját szüleid.
2018. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2%
Tudjad a jogaid es nem raknak ki.
2018. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Megtehetik.
2018. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Ki,de ülj le velük beszélni,aztán nyomd be azt a szöveget hogy szerelmes lettél,érzelmek vezéreltek,a nővel nem foglalkozott a pasi,eleve rossz volt a kapcsolatuk,így jöhetett ez létre,de tanultál ebből,több ilyen nem lesz.Hátha ettől lecsillapodnak kicsit.
2018. aug. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
6%
Nem olyan egyszerű kitenni téged, de csókoltatom a szüleidet. Buta bunkók.
2018. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
3-as: Milyen jogai vannak?
2018. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Es te meg tini korodra egy oreg lanyat boldogitottal, elegetittel ki? Tudod, ez igyanolyan, mikor a no’s pasi mondja a kis bohocnak, hogy nincs semmi kozuk egymashoz a felesegevel. Jol ki lettel hasznalva. 19 evesen miert ne dobhatnanak ki, evszamaid szerint felnott vagy, nem kotelesek a szuleidelturni a lakasukban. Te is meg s no is egy kopedek.
2018. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%

Szia, az én gyerekeim már jóval idősebbek nálad, a fiam 28, és nemrég költözött még el.Biztos ,hogy én, emiatt nem rúgnálak ki.

Itt azért a nő is benne volt vastagon a dologban.

Itt a gyk.n fordított helytzetben a női szeretőt pártolják, ő nem fogadott hűséget senkinek stb.

Itt most te vagy aki nem csaltál meg senkit, fiatal vagy,és bele se gondoltál a megcsalt férj helyébe, hogy majd veled is megtehetik egyszer ezt.

Tehát erkölcsileg elitélhető a tetted, de ha emiatt kirúgnak, ott más oka is lehet már.

Tanulj a dologból.

2018. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
ki rakhatnak, de ez inkább csak fellángolás,hogy szégyenbe hoztad őket, majd megbocsátanak
2018. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!