Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok ez ellen tenni valamit,...

Tudok ez ellen tenni valamit, vagy kirúghatnak?

Figyelt kérdés
A nő férje rájött, hogy van a feleségének szeretője(én), hát igazábol elég nagy balhét levágott, anyámékkal is beszélt arról hogy mi van köztünk a feleségével, és egy gyerekes házaspár "boldog" kapcsolatát vágtam tönkre, mikor a pasi dugni nem tudott, nem is akart, elhanyagolta a nőjét(32). Szüleim most ki vannak készülve és mondták hogy ki fognak rakni a lakásból, hogy tehettem ilyet satöbbi...Na most szerintem így hirtelen jött ez nekik, de megtehetik hogy kiraknak a lakásukból? 19F

2018. aug. 4. 23:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
Kitehetnek, de elég gáz ha meg is teszik. Te egy naiv kamasz vagy, a nő pedig egy gerinctelen dög, akinek kellett a fiatal farok, és még elég ügyes sem volt ahoz hogy titokban tartsa. Mondjuk a férj se semmi, hogy a szerető szüleivel beszél :D
2018. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%

Tombol a nyári szünet, jönnek a hülyébbnél hülyébb kamukérdések.:D

Egyébként egy ilyen szituban a 19 éves ifjú nem azon aggódik, hogy kib.sszák-e a szülői házból, hanem azon, milyen szép perspektíva, hogy mehet szalag mellé, és eltarthat gyerekestül egy 32 éves, zsenge f..szokat kedvelő k..rvát.

2018. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igem, eléggé gáz hogy emiatt akarnak kirakni, sőt szánalmas. Mindenesetre remélem csak hirtelen felindulás a dolog, és nem gondolták komolyan. Utolsó, miért ne aggódnék mert kiraknak? Egyedül nemtudom eltartani magam. Osztod az észt a semmire, az a baj. Kösz az eddigi válaszokat.
2018. aug. 5. 10:11
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

#12! 😂👍

Kerdezo, mit csinalsz, ha kedves ferj azt mondja, tied a k@rva, gyerekek. Csinalj amit akarsz veluk? 😄

2018. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

9. vagyok,kösz a lepontozast.-

mi nem tetszett,,,???


11. szerintem azért fordult a férj a szülőkhöz, mert nyilván gyereknek, alig felnőttnek tartja a 19 évével a kérdezőt, magukhoz képest.

Egy megcsalt ember sok mindenre képes, kétségbeesésében,hirtelen haragjában.

Óvakodni kell tőlük.

Ugyanúgy mint a csalódott, kirakott szeretők,veszélyesek.

Jobb ilyenbe nem belebonyolódni,de erre már gondolom azóta te is rájötél,kérdező.

2018. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%

"Osztod az észt a semmire, az a baj. "


Ezt a mondatot ismételgesd a tükör előtt, sokszor. Hátha segít helyrebillenni.

2018. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 acelsziv ***** válasza:
27%

És amíg te z ifjú pernahajder tönkretettél egy "boldog" családot addig az asszonyka mit csinált? Hamutartókat kukoricaszárból?

Mondd meg a férjnek, hogy ha olyan boldog család voltak akkor megtaníthatta volna az asszonynak, hogy ne fogazzon és fejezze be az idegesítő vinnyogást amikor a púzóját reszelik.

2018. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%

"Kerdezo, mit csinalsz, ha kedves ferj azt mondja, tied a k@rva, gyerekek. Csinalj amit akarsz veluk?"


Ilyen nem követelhet - mondani mondhat, csak semmi következménye sem lehet -, mert addig jogában áll, hogy a nöt elzavarja, de a kérdezöt nem kötelezheti arra, hogy összeköltözzön a növel.

2018. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy nem kötelezheti, de biztos roppant kellemes lesz még az asszonyka hisztijét is hallgatni. Különösen, ha netán közli az örömhírt a kérdezővel, hogy úton van a közös poronty is.:D
2018. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
66%

Kirakhatnak, nagykorú vagy.

Arról lehet vitatkozni, hogy ez ki-ki értékrendje szerint jó dolog, vagy sem, de joguk az van hozzá.

Az én magánvéleményem, hogy az ember ugyanmár hadd válogassa meg, hogy milyen emberekkel lakik együtt a SAJÁT házában, és ha valakire hatni nem tud, akkor ne legyen már kötelező eltűrni az otthonában...

2018. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!