Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám elutazott és hiányzik,...

Anyukám elutazott és hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindigis anyás voltam és nagyon kötődtem anyukámhoz. De megvagyok nélküle is habár ezáltal adódik pár probléma. A szüleimnek nagy hobbija a motorozás. Nyaranta szinte mindig mennek egy egy hosszú hétvégére más barátaikkal akik szintén motoroznak. Kiskoromban az ilyen alkalmakkor sokat sírtam mert egyszerűen nem bírtam édesanyám nélkül. De mára már elvagyok. Nagymamámnál vagyok ilyen alkalmakkor. Nincs vele gondom vagy problémám hogy kikapcsolódnak a szüleim,de valahogy ha nem érzem azt,hogy nap végén vagy valamikor látom őket akkor fura,kényelmetlen érzés jön rám. Olyan szomorúság szerű de még se sirok azért. Nem vagyok elég önálló vagy tényleg valami baj van velem? Ha valaki érzett hasonlót vagy tudna tanácsot adni akkor azt nagyon megköszönném!

2018. aug. 7. 19:53
1 2
 11/11 anonim válasza:
46%
Basszus ilyen késő van??inkább aludjatok.. Holnap meló 😶
2020. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!