Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos egyedül menni egy esküvőre?

Kínos egyedül menni egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Testvérem esküvője, én leszek a tanúja. A szüleim szavából nagyon azt veszem ki, hogy szerintük nem kellene egyedül elmennem, vinnem kellene valami kísérőt. De barátom nincs, illetve olyan sem, akit szívesen elvinnék. De tényleg "ciki" egyedül menni? Ki fognak nézni emiatt?
2018. aug. 10. 18:01
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
15%

Nagyon kínos.

Én egyszer egyedül mentem el esküvőre, és röhögtek rajtam...

2018. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%

"A kérdéseket (van barátod, miért nincs stb.) hogyan lehetne hatékonyan leszerelni?"


Ugyanúgy, ahogy a hétköznapokban.

2018. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem túl sokat foglalkozol ezzel. Miért törődne bárki is a te szerelmi életeddel a testvéred esküvőjén? Arról nem is beszélve, hogy az, hogy egyedül érkeztél, nem jelenti azt feltétlenül, hogy nincs is párod, mi van, ha épp nem ért rá mondjuk? Csak van annyira értelmes családod, hogy ne ezt firtassák egy lagzi közepén. Ha meg mégis, szereld le őket úgy, ahogy eddig is tetted.
2018. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%
Csak akkor lenne kínos, ha te lennél a menyasszony/vőlegény :D Amúgy nem táncolni se kínos, nem mindenki szeret táncolni, és aki szeret, azok nagy része sem tud. De úgyis felkér majd valaki, pl. a vőlegény illik, hogy megtáncoltassa a felesége női családtagjait.
2018. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
28%

Nem kínos, de sajnoa vannak nagyon hülye szokások ha esküvőről van szó. Sokszor azt tapasztaltam, hogy az emberek a józan eszük is képesek elveszteni...

Voltam már olyan esküvőn ahol pont nem volt párom és kijelöltek egyet mellém, a nagy napon találkozunk első alkalommal, de mivel nem illik egyedül lenni (koszorúslány voltam) így kaptam kísérőt....

2018. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 SzMHZs ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Sokkal kellemetlenebb szerintem, mikor csak elhív a vendég valakit, hogy ne menjen egyedül. Nekünk 3 hét múlva lesz az esküvőnk, és van olyan vendég, aki kijelentette, hogy majd hozza, aki "addig akad". Na, ez a kínos...
2018. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki egyedül lenni, és mi van akkor, ha valakinek a párja pont nem érzi jól magát, eltört a lába, akármi baja van, és nem tud menni? Vagy csak nincs a párja olyan hangulatban, hogy elmenjen, mert egyik nagybeteg hozzátartozója állapota rosszabbra fordult, netán hirtelen kórházba került, akármi lehet.

Nem hinném, hogy bárki kérdezősködni fog, hogy miért nincs barátod, de ha mégis, mondd az illetőnek, hogy most ne a te magánéleted tárgyaljátok ki, van most ettől sokkal jobb, fontosabb dolgod is. Azt elhintheted, hogy szingli vagy, ha valaki kérdezi, hadd vigyék a hírét, hátha egy olyan pasi, akinek megtetszettél küldött rád valakit érdeklődni, hogy kipuhatolja, hogy foglalt vagy-e, mert próbálkozni szeretne nálad.

2018. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
83%

Voltam esküvőn, ahol a szokásos nagyszájú, másokat beégetően vicceskedő násznagy vagy ki a manó, aki folyton produkálja magát, felállította a szingli lányokat, hogy na, akkor párt keresnek nekik.


A fél terem sietve távozott az előtérbe velem együtt, onnan néztük, hogy mikor ér véget a kínoskodás.

2018. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
43%
Kihagynád a tesód esküvőjét?? Már bocs de milyen elcseszett család vagytok?? Hisz ott lesz az egész családod... Miért lennél egyedül?
2018. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%
Hol lesz? En elmennek kiseronek:D
2018. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!