Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos egyedül menni egy esküvőre?

Kínos egyedül menni egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Testvérem esküvője, én leszek a tanúja. A szüleim szavából nagyon azt veszem ki, hogy szerintük nem kellene egyedül elmennem, vinnem kellene valami kísérőt. De barátom nincs, illetve olyan sem, akit szívesen elvinnék. De tényleg "ciki" egyedül menni? Ki fognak nézni emiatt?
2018. aug. 10. 18:01
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
90%

Kínosnak egyáltalán nem kínos.


Bár én nem érzem jól magam az ilyen helyeken egyedül. Pont azért mert évek óta kilátásban sincs kapcsolatom, jól megvagyok egyedül, de ilyenkor meg hülyén néz ki, hogy mindenki hozza a párját én meg ott bámulok ki a fejemből egyedül.


Igaz az én szociális képességeim messze átlagon aluliak :D

2018. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy ismerősöm most házasodik, és közös ismerősünktől kérdezte, kit írjanak a meghívóra, mint párt. Azt mondta írják azt hogy "X és partnere" részére. Na ettől gázabb nincs :D
2018. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szüleidnek, hogy nem egyedül mész, hanem velük - a családoddal.
2018. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de vinni valakit aki nincs meghívva igencsak nagy parasztság.
2018. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Dehogy fognak. Max akkor lehet neked kellemetlen ha egyedül vagy mint a kisujjad és a házaspáron kívül senkit nem ismersz. (esetedben nem ez van)
2018. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy nem lesz ott egy olyan pasi, aki szinten egyedul erkezik. Vele tancolhatsz majd. Kerdezd meg tesodekat, kik fognak egyedul erkezik.
2018. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
En is egyedul voltam ket eskuvon is, az egyikre csak en kaptam meghivast, a masiknal is csak az én nevem szerepelt a meghivon, de mondtak, hogy en plusz egy fo. Tehat, hogy szivesen vendegul latnak meg valakit rajtam kivul, ha kiserovel mennek. De egyedul mentem.
2018. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valószínűleg lesz ott szalma pasi is, még nem biztos, hogy elég szimpatikusok lesznek egymás számára ahhoz, hogy végig együtt is akarjanak táncolni, stb.
2018. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem ciki. En is voltaar egyedul tobbszor. Az ciki ha kirakateletet elsz...es mutatsz vmit ami nincs kb mintha bun lenne h per pillanat egyedulallo vagy... az ilyen gyokersegek eredoje az akarmi van nem lehet elvalni mert mit szolnak majd masok stb stb
2018. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Az ciki ha kirakateletet elsz...es mutatsz vmit ami nincs kb mintha bun lenne h per pillanat egyedulallo vagy... az ilyen gyokersegek eredoje az akarmi van nem lehet elvalni mert mit szolnak majd masok stb stb"


Meg az, hogy manapság mindenki arra panaszkodik, hogy milyen nehéz párt találni: persze, hogy nehéz, ha mindenki azt mutatja kifelé, hogy már foglalt...

2018. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!