Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám facebookon elolvasta...

Anyukám facebookon elolvasta azt, amit róla írtam a barátnőmnek, és ez miatt összeveszett velem. Normális, hogy kutat utánam?

Figyelt kérdés

Anyukámmal elég viharos a kapcsolatom, mindig veszekszünk, családban sem beszél senkivel, a saját testvéreivel sem. Egyik nap a barátnőmmel terveztünk kimenni, és írta nekem, hogy ihatunk, mert éjfélkor lesz a 18.szülinapja.( Én már betöltöttem 2 hete.) Aznap este pedig anyukám bejött a szobámba, és veszekedett, hogy hova megyek,meg hogy: Éjfél után lehet inni, mi?.. Meg hogy kivág engem itthonról...

Másnap pedig anyukám nekem ugrott, hogy ő nem tudhat semmit rólam, meg hogy milyen motrosokkal jöttem haza, hallotta, hogy valaki a saját házszámunkat mondta stb.. És akkor összevesztem vele megint, mert egyedül jöttem haza, és megmondtam neki, hogy képzelődik. Ez miatt már nagyon kész voltam tőle, és leírtam mindent a barátnőmnek, hogy anyukám már elkezdett képzelődni, meg nagyon utálatos, mindenkibe csak beleköt, még a pénztárosba is.. És 1 nappal később pedig ez miatt veszekedett, hogy mit írtam róla a barátnőmnek, mi az, hogy a pénztárosba is beleköt.. És innét tudtam meg, hogy valószínűleg megnézte a facemat, pedig csak a saját gépemen vagyok bejelentkezve.. Lehet, hogy úgy hagytam, de ha beírja az e-mail címemet, rögtön kidobja a jelszót is. Tudom, én is hibás vagyok, hogy a saját anyukámat kibeszéltem, de akkor nagyon mérges voltam rá, és most is, hogy kutakodik, pedig mindig mondja, hogy neki millió más dolga van. Tudtom szerint soha nem kutakodott, régebben volt, hogy 2 kompjuteron jelentkeztem be, és a barátnőm chatjéből lementett egy képet a szobámról, ennyi.. Mit tegyek most? Hogy csináljam meg, hogy ne férjen hozzá a facemhoz? 18L


2018. aug. 12. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
1%
Nem, nem.normális. Minthogy az sem, hogy nem alsz anyukád elé, és mondod a szemébe, ha valami bánt.Az ember a munkatársait kibeszéli a háta mögött, de a saját anyjával lehetne olyan viszony, hogy egyenesek egymással
2018. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet állítani, hogy ne emlékezzen a jelszóra. Akkor mindig újra be kell írni. Változtass jelszót és mindig jelentkezz ki minden gépről.
2018. aug. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!