Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Párommal 2,5 éve vagyunk együtt.Nekem ő az első komoly kapcsolatom,vele vesztettem el a szüzességem is.Nagyon szeretjük egymást,persze vannak kisebb-nagyobb veszekedéseink,de mindig mindent meg tudunk beszélni.Harmonikus a kapcsolatunk,hasonlóan gondolkozunk és képzeljük el a jövőnket.Néha már szóba kerül az eljegyzés is,persze az még odébb van,de nagyon boldogok vagyunk.Egyik barátnőm szerint nem kellenne ennyire előre tervezni,eljegyzésen,összeköltözésen gondolkozni,sőt inkább ne is éljem magam bele semmibe,mert mivel nekem a párom az első férfi az életemben,úgyis le akarok majd feküdni másokkal is,és hogy "nem éltem még ki magam".Ez nekem nagyon rosszul esik tőle.Nem értem miért mond ilyeneket,amikor ő is látja hogy boldog vagyok.Nem hazudok,persze eszembe jutott már,hogy más férfival milyen lehet a szex,de egyáltalán nem vágyom másra,csak a páromra.Vele is el tudok menni bulizni ha éppen olyan kedvem van.


Szerintetek igaza van a barátnőmnek és inkább hallgatnom kellene rá?


20/L


2014. okt. 6. 12:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

Ha úgy érzed, hogy mellette boldog vagy, harmonikusan éltek, mindkettőtöknek van lehetősége kibontakozni, akkor nincs igaza.


Ha úgy érzed, hogy nem szereted, nem kívánod, elnyom téged, nem szeretsz hazamenni hozzá,nem tudod tisztelni, akkor igaza van.


Van olyan ismerősöm, aki gimnazista korában jött össze a párjával. Ennek vagy 19 éve, azóta is együtt vannak. Konkrétan 3 ilyen ismerősöm van.:)

2014. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%

Ezt csak te tudod eldönteni és az idő. Az első komoly kapcsolatom 2,5 évig tartott, mindig azt mondtam, hogy nem kell más, jó vele, majd jött egy kattant időszak, elhagytam. Élni akartam, bulizni stb. A sors fintora, hogy rá 3-4 hónapra megismertem a páromat, aki azóta már a vőlegényem.


Erről ennyit, hogy élni akartam :D

Élj a mának, szeresd a párod, ne hallgass másra csak magadra.

2014. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem igaza van. 30N
2014. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

En ugyanigy voltam, 27 vagyok, 8eve vagyunk egyutt, 1ev utan osszekoltoztunk, utana 4 evvel eljegyzes, 7 ev utan eskuvo, 8ev utan baba. Tokeletes a kapcsolatunk, harmonikus, imadom, o is engem, a babo pedig pont az i-re. Remelem a kovetkezo 40-60 ev is ilyen lesz!! sok boldogsagot, csak a sajat erzeseidre hallgass!!

Es nem hianyzik, h masokkal fekudjek le, amig o mindent megad ezen a teren ;-)

2014. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nincs igaza a barátnődnek. Nem attól "él" valaki, hogy minél több pénisz jár benne. Lehet "élni" az állandó partnerünkkel is. Szomorú, ha valakinek az az "élés", hogy promiszkuitásban él.
2014. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Mindenki magából indul ki...
2014. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%
tökéletesen igaza van a barátnödnek.. de erre majd körülbelül 50 évesen fogsz rájönni...
2014. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Klaudia123094 válasza:
78%
Lehet,hogy írigy rád a Barátnőd! Soha ne halgass senkire! Ha jól érzed magad a barátoddal és boldog vagy akkor ne engedd hogy más osszon neked észt! Lehet hogy barátnőd első kapcsolata rosszul sült el és irigy mivel te még azzal az ember vagy aki elvette a szüzességed és nem tudnak az emberek ujjal mutogatni rád,hogy ezzel is lefeküdtél meg azzal is! vele ellentétben! Saját érzéseidre halgass ne máséra!
2014. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 csabika1971 ***** válasza:
63%

Ez az "éld ki magad de most míg fiatal vagy" általában olyanoktól jön, akiket általában megkeserített az élet, mert rosszul választottak. Vagy olyanoktól akik még nem találkoztak a nagy Ő-vel.

De ha te nem ezt érzed, és nem vágysz másra csak a párodra. Nincs ebben semmi kivetni való. Hacsak mások részéről az irigység nem az.

Ne fogalakoz másokkal és a bolondságaikkal, egy a fontos: Te boldog legyél!

2014. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Mostanában ez a három fő téma itt: apás szülés, otthonról való elköltözés, kiégés szexuális téren. :-)))))


Kérdező, ez mindenkinél más.Lehet, hogy neked elég egy férfi egész életedben, másnak nem elég.Az a baj, hogy ezt előre nem lehet tudni.Én olyan embereket ismerek, akik sajnos ráfáztak erre a "15 éves koromban megtaláltam a nagy Ő-t" dologra, de nyilván van rá ellenpélda is.Nem lehet tudni, hogy neked mit hoz a jövő, de szerintem mindig csak és kizárólag magadra hallgass, mert így, ha netán később nem úgy alakul az életed, ahogy gondoltad, akkor csak magadat okolhatod majd, és nem lesz az, hogy "jajj, miért is hallgattam a Jucira/Marira/Anyukára".Szóval, ha te úgy érzed, hogy neked jó a pároddal lenni, akkor ne hallgass a barátnődre.

2014. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!