Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyuljak a férjem...

Hogyan viszonyuljak a férjem családjához?

Figyelt kérdés

Az van,hogy mikor összejöttünk,először mindenkivel próbáltam jóban lenni.Anyós,após,bátty,feleség.

Anyós utálta a menyét,az viszont utálta őt.Mikor összeházasodtunk,mi lettünk a célpont.Anyós már engem is utált,összefogtak,mindenféle ronda dolgot csináltak velünk,elköltöztünk még a környékükről is.A férjemmel se nagyon tartották a kapcsolatot,velem 2 évig nem beszéltek.Állandóan leveleket írogattak,hogy hagyjon el.Mi ketten nagy szerelemben élünk.Imádjuk egymást.

Egy véletlen találkozással,amikor összefutottunk,nem akartam bunkó lenni,köszöntem,kiderült,hogy gondban vannak.Segítettem nekik.Azóta megy a nyalás.

A férjem szerint nem lenne jó megint közel engedni őket magunkhoz.Én sem szeretném.De hogyan lehet ezt korrekt módon csinálni?


2010. jún. 20. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Így! Ahogyan most is csinálod. Egy - egy karácsonyi képeslap, vagy születésnapra/névnapra, de ennyi.

Szépen távolságtartásban.

Nálam a nyalizás mondjuk nem jön be. Persze, ne légy velük bunkó, de ne köss az orrukra mindent. Legyen meg a három lépés távolság.

De lehet, hogy jobb a békesség.Ha terhes számotokra, akkor ne engedjétek közelebb őket.

2010. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én eleve nem segítettem volna rajtuk,mindenkinek adjuk azt,amit tőle kapunk,ezt vallom.Most már nem mondhatjátok,hogy köszi,nem kérünk belőletek,már tartani kell velük a kapcsolatot,ha egyszer felajánlottad a segítségedet.Azután persze szépen csendben visszavonulhattok megint.
2010. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A sógoromék is minden létező módon bántottak,ahol tudtak.Én úgy gondolom,hogy ártatlan voltam.Mivel ez egy anonim oldal,felvállalnám,ha én is csináltam vagy tettem volna olyat,amit nem kellett volna,de állítom,hogy ártatlan voltam mindenben,amit rám mondtak.Most meg ők is jópofiznak,haverkodnának.nem szeretnék újabb balhékat,de látni se akarom őket.
2010. jún. 20. 20:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Nos,akkor nem kell nekik nyalizni,és amint már említettem is,annyit adj vissza nekik,amennyit Tőlük kaptál.Ha bunkóságot,akkor bunkóságot.
2010. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
S még annyit,hogy ha egyszer megmart a kígyó,nem kell többé a nyakadba venned.Oké,segítettél Rajtuk,de már zárd le.Megszeretni és elfogadni úgysem fognak,maximum játszmáznak,és majd a hátad mögött,fű alatt tesznek alád,akár szavakkal,akár tettekkel,mert sunyik.Tapasztalat.
2010. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen,a férjem is a kígyós hasonlatot mondta:)

de hogyan lehet ezt úgy intézni,hogy ne legyünk bunkók,mert az újabb támadásokat vonna maga után:))

2010. jún. 20. 21:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Segítettél mert nem vgay bunkó. De maradjatok ennyiben éld tovább az eddigi életeteket. Ha hívnak válaszolsz. Ha kérdeznek szintén.. de nem kell ennél több senkivel. Ha meg akarnak látogatni ha jó tényleg van hozzá kedvetek és idő is legyen.. de ha valami hibádzik kifogás és nem jó majd legközelebb. Ez így a legtisztább.
2010. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lehet,hogy nem voltam elég egyértelmű.a segítségem után kezdődött részükről a közeledés.én kikötöttem,hogy csakis addig fog tartani a béke,amíg úgy viselkednek,ami szerintem megengedhető és nem bántjuk egymást.Azóta már voltak hozzánk,mi is voltunk oda,de ennél jobban nem akarjuk elmélyíteni a kapcsolatot
2010. jún. 20. 21:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a kérdésed. Megoldottátok nem?
2010. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az volt a kérdés lényege,hogy hogyan tudnánk békében,sértődés nélkül a tudtukra adni,hogy tartsuk meg a 3 lépés távolságot
2010. jún. 21. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!