Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vőlegényem furán viselkedik,...

Vőlegényem furán viselkedik, folyton a mobilját nyomkodja, rejtegeti, sokat túlórázik. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve kicsit eltávolodtunk, sokat vitáztunk, munkahely váltás, stresszes időszak...Most kezdtünk ismét közeledni, van intimitás is, beszélgetünk. Viszont feltűnt pár dolog. Az új munkahelyén van egy fiatal csitri, meg is említette milyen gázul viselkedik. Elég csinos, de butuska(ő mondta), mindenki bámulja,párom nem, viszont a csaj mindig valami oknál fogva járkál utána melós ügyekre hivatkozva..Párom szerint biztos az zavarja, hogy neki nem jön be. Ezt mind tőle tudom. Viszont mostanában fura. Fb-on is felvette, megnézte a képeit. Mostanában szűkszavúbb, folyton mobilozik, mintha rejtegetné is. Múltkor hosszú, szőke hajszálakat találtam a kocsi ülésén. Más parfümöt használ kb egy hete, pedig utál magára vásárolni, mindig én vettem neki. Eléggé magam alatt vagyok. Nem tudom mit gondoljak és csináljak?Ráadásul 2 napja késik a menzim is. Még nem terveztük a babát, de ha jönne vállalnánk, de most így nagyon rossz az idözítés. Teljesen kikészítenek a gondolataim.
2018. aug. 19. 15:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Meg kellene ezt négyszemközt beszélni.
2018. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Én csak tippelni tudok, de a leírásod alapján nagyon esélyes, hogy megcsalás áll a háttérben :(

Próbáld megbeszélni vele, mást nem tudsz tenni.

2018. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
97%
Az is lehet, hogy csak beszart... Nem tudhatod. Meg kell beszélni. Ilyenkor magadnak is be tudod beszélni a dolgokat.
2018. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Tiszta vízet a pohárba. Talán célravezető. Ne házasság után derüljön ki
2018. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Hát, bizakodjál, hogy nem lesz közös babátok. Ha már eltávolodtatok, és újra együtt, és folytonos titkolózás, mobil rejtegetés, nincs jövője ennek a kapcsolatnak. 100 %, hogy megcsal. Nem ő az igazi. Lépj tovább!
2018. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez elég megcsalás gyanús...
2018. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%

Elégge gyanús. Kérdezz rá.

A stressz miatt is késhet.

2018. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
Valószínű meg csalás, de ahogy már írták, mond meg neki hogy inkább most szakítsatok, mint mikor már házasok vagytok. Ha 2 napja késik, egy terhességi teszttel már tudhatod mi a helyzet! Én csinálnék egyet, és eredménytől függően mérlegelnék, és leülnék vele egy komoly beszélgetésre.
2018. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
Félredug. Kuka
2018. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

Mielőtt szembesítenéd, próbálj bizonyítékokat szerezni. Csak nem viszi mindenhova a telefonját. Ha találsz bizonyítékot, akkor azzal szembesítsd!

Ha ez nem sikerül, akkor viszont ülj le vele beszélgetni. Mondd el az érzéseid! Van, hogy a férfiak irtó gyávák tudnak lenni... sok sikert és kitartást!

2018. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!