Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vőlegényem furán viselkedik,...

Vőlegényem furán viselkedik, folyton a mobilját nyomkodja, rejtegeti, sokat túlórázik. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve kicsit eltávolodtunk, sokat vitáztunk, munkahely váltás, stresszes időszak...Most kezdtünk ismét közeledni, van intimitás is, beszélgetünk. Viszont feltűnt pár dolog. Az új munkahelyén van egy fiatal csitri, meg is említette milyen gázul viselkedik. Elég csinos, de butuska(ő mondta), mindenki bámulja,párom nem, viszont a csaj mindig valami oknál fogva járkál utána melós ügyekre hivatkozva..Párom szerint biztos az zavarja, hogy neki nem jön be. Ezt mind tőle tudom. Viszont mostanában fura. Fb-on is felvette, megnézte a képeit. Mostanában szűkszavúbb, folyton mobilozik, mintha rejtegetné is. Múltkor hosszú, szőke hajszálakat találtam a kocsi ülésén. Más parfümöt használ kb egy hete, pedig utál magára vásárolni, mindig én vettem neki. Eléggé magam alatt vagyok. Nem tudom mit gondoljak és csináljak?Ráadásul 2 napja késik a menzim is. Még nem terveztük a babát, de ha jönne vállalnánk, de most így nagyon rossz az idözítés. Teljesen kikészítenek a gondolataim.
2018. aug. 19. 15:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
96%
Még annyit, hogy a menzeszed a stressz miatt is késhet! Mint írtad, kikészítenek a gondolataid!
2018. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
34%

"fél éve kicsit eltávolodtunk"

"Az új munkahelyén van egy fiatal csitri... Elég csinos"


Nem szabad elfelejteni, hogy ha te eltávolodsz a pasasodtól, akkor rögtön lesz egy jelentkező, aki azonnal rárepül gond nélkül!!

Egy normális férfi megtartásához már több is kell mint néha egy kis riszálás...

2018. aug. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Én is arra jutottam, hogy muszáj nyomoznom, mert nem akarom számon kérni, nincs jó okom rá... Végül belenéztem a telefonjába és volt 3 mondat a csajjal, aki megköszönte még 1x, hogy elvitte a város X részére, jól járt vele, hogy nem kellett buszoznia. Ő annyit írt, nincs mit. Semmi több. A csajnak van pasija, bár ez nem jelent semmit, ha ribizli. Viszont viberen találtam egy pasival beszélgetést valami betanításról, projektről. Küldött német nyelvtanfolyam oldalakat neki, majd hívások voltak. Tisztára remegek, miért nem képes beleavatni a dolgaiba? Nem tudom már mit higyjek..Ha számon kérem tudni fogja, hogy bizalmatkankodok. Szerintetek? Lehet a stressz miatt késik, tesztem sincs itthon, holnap talán vennem kéne.
2018. aug. 19. 19:09
 14/30 anonim ***** válasza:
95%

Ez mondjuk elég furcsa.

Nem hinném hogy neked akar meglepit, mert mi köze lenne a német nyelvhez?

Akarsz még nyomozni?

Amúgy nem tudom holnap hol tudsz tesztet venni, huszadika lesz :D :D És tumultus délelőtt az összes boltban.

2018. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
12%

"Viszont viberen találtam egy pasival beszélgetést"


Szóval nem csak a csajjal csal, hanem már egy német pasassal is.

Beteg vagy!

2018. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
20%

"Én is arra jutottam, hogy muszáj nyomoznom, mert nem akarom számon kérni, nincs jó okom rá... Végül belenéztem a telefonjába"


Ugye nem haragszol, de ezek után úgy vágnálak ki mint ahogyan a macskát szokták!!

2018. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
30%
Te már most remegsz a féltékenységtől. Mond el a pasidnak a bánatodat, és hagyd ott ha nem tudja megmagyarázni a dolgait.
2018. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
30%

" fél éve kicsit eltávolodtunk"


Bepasiztál??

Csak őszintén!

2018. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem zörög a haraszt,ha a szél nem fujja.A "csitrinek"még a sofõrje is volt.Mégis hány éves ez a "csitri".
2018. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
3%
Rég rossz ahol nyomzni kell, pasival beszél csajjal is nem vagy te a levegore is féltékeny azoktol menekülnek más karjába.-
2018. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!