Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám gyámügységet akarja...

Apám gyámügységet akarja hívni holnap gyermekbántalmazas miatt. Mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
Sajnos mindennapos stresszben él a család, de eddig mindig kibírtuk. Húgom köpködős típus eléggé. Ma veszekedett anyával és pofánköpte anyát. Még 10 éves sincsen... Közben még kármokodott egyet kettőt, pl "rhadj meg te szemét" meg "nyelne el a föld örökre" Erre anyám vert rá egy keveset, eddig soha nem volt ilyen. Ugye húgom visított mint az újévi malac. Apa dolgozott és fent volt, csak a visítást hallotta meg, és a szomszédok is meghallották. Apa egyből leszaladt és rávert anyára, húgom mellé állt egyből. Amikor elmondta anya miért vert rá, akkor kinevette a történetet és megdicsérte húgom, hogy szépen visszaadtad anyádnak a terrort amit minden nap ad. Viszont kihívja a gyámügységet holnap, mert anya bántalmazza a gyereket.... hiába mondjuk apának hogy húgom az idióta, ő húgom mellé állt. Én 18 éves vagyok. Mi lesz velem? Mi lesz a családdal, mit csinálnak velünk?

2018. aug. 23. 19:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagytok család,csak a magyar szokásos idegbeteg mentális változat..
2018. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
67%
Szunyogháló kérdes nincs teritéken?
2018. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
50%
Gyönyörű család vagytok...
2018. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%

A gyámügy nem megy ki, legfeljebb berendel.

hogy a húgod anyáddal ilyen ordenáré, odáig el kellett jutnotok.

A gyerek kettős nevelése, egymás ellen nevelése egyértelmű.

Anyád tehetetlenségében fenyíti a húgodat,

apád meg gonoszságból hergeli.

Apádtól ugyanúgy el lehet venni a húgodat, mint anyádtól.

Amúgy nem veszik el ilyen esetben, hogy kap egy fenékre verést, vagy egy pofont, mert leköpte a saját anyját.

A húgodat kell nevelési tanácsadóba, ideggyógyászhoz, pszichológushoz vinni, míg nem késő.

2018. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
55%

23as! Látom nem csak nekem van dejavú érzésem. :).

Ha ez a sztorid igaz, legfeljebb védelembe veszik húgodat.

2018. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ha olyan marha az apád, akkor hajrá, ezzel csak a húgodnak árt, mert őt viszik el. Nem a szülőt paterolják ki házából.

De úgyis csak üres fenyegetés. Szüleidnek válnia kellene inkább....

2018. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
30%
De nagyon viccesnek hiszed a dolgot, hogy mindenhová xd-zel. Kamus hülye.
2018. aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
nyilván valós a sztori.
2018. aug. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
51%

Szépen tanúskodj Anyukád oldalán. Mond, hogy ott voltál és nem történt bántalmazás. Meg különben is..szerintem ez nem volt verés...Ha külön vannak, akkor Apád ne mászkáljon le a ti részetekbe csak úgy, amikor kedve szottyan. Szerintem tojik magasról a hugodra, csak élvezi, hogy Anyukádat szekálja a kiscsaj.

Költözzön fel a hugod hozzá, és gondoskodjon róla az apátok. Szerintem nem lenne ilyen nagy a szája.

2018. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzatok a melloval, nekem írt már privátot ritka undorító mocskos pofája van a kora meg valahol 6 és 10 év között lehet értelmi szintje alapján:-D
2018. aug. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!