Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyáltalán tehetek...

Mit tegyek? Egyáltalán tehetek még valamit?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba már hónapok óta. Úgy tűnt én sem vagyok közömbös számára, sokat nevettünk, beszélgettünk. A legjobb barátnőm ebből nem sokat vett észre, ő is igyekezett magára vonni a fiú figyelmét, pedig tudta mi a helyzet. Tegnap felhívott és közölte, hogy ez a srác randira hívta, mit vegyen fel. Mondanom sem kell leblokkoltam, teljesen ki vagyok borulva és olyan hülyén érzem magam. Volt egy ilyen megérzésem már hetek óta, hogy mintha a srác őt jobban kedvelné, de mégis... Tehetnék még valamit? Nem értem hogy tehették ezt? Főleg a barátnőm!

16/l


2010. jún. 21. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha a barátnődet jobban kedveli a srác akkor mit is akarhatnál attól a sráctól. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz föl esete. Szerintem nem jó ha egy leányzó fut a fiú után, mert ilyenkor a srác csak játszik, s nagyon szar érzés.

A barátnőd nem tett semmi rosszat, csak szerelmes vagy mi. Az érzések nem szabályok szerint jön.

Szerintem lazán kell felfogni. Fel a fejjel! ;)

2010. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

szia!


Hát most az van, hogy a barátnőd szeretné leütni a kezedről a pasit. Ha szerencséd van, gyorsan kiábrándul belőle,(mmint a pasi), ha nincs akkor bezony a barátnőd volt a gyorsabb.

Most tanácsolhatnám, hogy Te is kezdj el küzdeni érte, de az önbecsülésed legyen az első! A fiú ne érezze jól magát, hogy két csaj is "verseng" érte. Lehet ezzel a semleges taktikával még nagyobb eredményt is érsz el...

2010. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen tehetnél.Hagyd őket békén..Ha összejönnek,akkor ez van..legközelebb tudni fogod,hogy neked is lépéseket kell tenni ha meg akarsz szerezni egy fiút,és nem csak "szemezgetni"pislogni kell..Mivel írtad,hogy a barátnőd magára vonta a figyelmet,így elképzelhető,hogy a srác csak havernak tartott téged..(ezek szerint jók a megérzéseid)
2010. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis hibás a barátnőd, ha tudta, hogy neked is bejön az a srác. Azért szólhatott volna finomabban is.

Ne tegyél semmit, csinálj úgy,mintha örülnél neki, hogy összejöttek, adj ennek hangot is,mondd nekik, milyen szép pár,meg ilyesmi! A pasi csak Téged akar majd, ha kicsit is akart valaha, vagy hahúzni akar! Ha azt látja rajtad, hogy nem érdekeld, nagyon fogja zavarni!!!

2010. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A legjobb barátnőm ebből nem sokat vett észre, ő is igyekezett magára vonni a fiú figyelmét, pedig tudta mi a helyzet."

Na de várjál..a fiúnak mindkettőtök tetszett,és mégsem melletted döntött,hanem a barátnőd mellett.Ahhoz a döntéshez nem a barátnőd kellett,hanem a fiú..vagy pedig egymásba szeretettek és ez ellen inkább ne tegyél..legyen fontosabb az emberi méltóságod és a barátságod,mint egy fiú..LESZ MÁSIK!Ezerszer kapsz helyesebbet és jobbat,hiába most azt hiszed,hogy összeesküdött ellened a két fél..nem így van,talán nem direkt tették..az érzések csak úgy jönnek,irányítani még a legjobb barátnőd sem tudja őket!Ahogy te sem,sajnos:( meg ahogy én sem..SAJNOS!:'(

2010. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!