Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám mindig miattam sír mit...

Anyám mindig miattam sír mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanámban már elég sokat veszekszünk és emiatt sokat feleselek. Tudom nem illene de már nagyok kiborít. És ezen sír egyfolytában. Most például elkezdett mindent dobálni. (Most apukámmal is össze veszett) Félek hogy rosszabb lesz a helyzet és törni zúzni fog. Mit tegyek?

2018. aug. 26. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
A kérdés az, hogy miért veszekedtek.
2018. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szántóvető ***** válasza:
57%
legyél kemény,ne hagyd hogy megtörjön.remélem te leszel az erősebb.leírhattad volna teljes sztorit ill a veszekedés(korábbi veszekedések)tárgyát.
2018. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem miattad sír. Anyukádnak valamilyen lelki betegsége van, amit rád hárít meg a környezetére.
2018. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Szegény anyád hülye. Gondolom most sokan fogják védeni, mert valami hihetetlen nagy dolognak számít az, ha egy akármilyen nőcske összehoz egy gyereket, akkor ő már becsben van tartva.

De ha egy hétköznapi ember teszi ezt, akinek még nincs gyereke vagy már nincs, akkor minden szerencsétlen elmebetegnek le van hordva. :)

2018. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 boma204 válasza:
82%
Furcsa megközelítési mód lehet, de: aki veled kiabál, annak saját magával van baja. Nem veled.
2018. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Megkérdezhetem min veszekedtek? Talán meg lehet előzni az egész szituációt.
2018. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
73%
Ha azt akarod, hogy segítsünk, akkor nem ártana tudnunk a viták tárgyait. De ha ezt nem szeretnéd elmondani akkor pedig egyszer, amikor mind a ketten nyugodtak vagytok, akkor próbáljátok meg megbeszélni akkor.
2018. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Engem is érdekelne min veszekedtek,hatha megelőzhető.
2018. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Vagy azért sír, mert lelkiismeret-furdalást akar benned kelteni, vagy azért, mert felnőtt nő létére kontrollálhatatlan érzelemkitörései vannak.

Egyik jobb opció, mint a másik ^_^

Min veszekedtek?

2018. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Vagy azért sír, mert lelkiismeret-furdalást akar benned kelteni, vagy azért, mert felnőtt nő létére kontrollálhatatlan érzelemkitörései vannak."


Vagy csak olyan fájdalmat okoztak neki, hogy nem bírja ki sírás nélkül... És még mindig nem tudom mi a vita tárgya, de a kérdező feltűnően nem árulja el.

2018. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!