Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki, szerint boldogít a pénz?...

Ki, szerint boldogít a pénz? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Én úgy veszem észre, hogy nem.Jó nem azt mondom, hogy mennyire szuper dolog minimálbérből eltartani egy 5 fős családot, de nem irigylem a gazdag milliomos embereket sem.

Például egy villanyszerelőnek szerintem sokkal értékesebb barátai vannak mint mondjuk egy milliomosnak.Mivel egy villanyszerelő nem tud kölcsönadni senkinek, mert nem olyan magas a fizetése így őt szerintem önmaga miatt szeretik nem úgy mint egy híres üzletembert, akinek a barátai 90%-a érdekből van mellette (jól jön néha egy kis anyagi támogatás, meg olyan jó ha mellette mutatkozok mert így bekerülök egy bizonyos elit körbe).

Másrészről pedig vannak elég rusnya vállalkozók is és nézzétek csak, szinte mindegyiknek modell barátnője van...gondolom nem a két szép szemük miatt hanem a vastag pénztárcájuk miatt buknak rájuk...

Most egy bulvár példa, ha Kedves Ferenc bolti eladó lenne ugyan ki akarna vele összejönni!!!!!?????

Szerintem sokkal fontosabb, hogy egészséges légy és, hogy azokkal az emberekkel vedd körül magad akiket szeretsz!


2010. jún. 21. 15:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Sohasem szeretnék milliomos lenni, szerintem pokoli lehet.Egy idő után az ember semmit sem tud értékelni,semminek sem tud örülni.

A legjobb az átlagnál egy kicsit jobb kereset. Az amikor nem kell a számlák miatt aggódni, úgy általában mindent megvehetsz magadnak, de a nagyobb dolgokra azért gyüjteni kell.

2010. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az érdek barátságot és szerelmet borzasztó egyszerű elkerülni, hasonló anyagi helyzetűekkel kell egy körökben mozogni és kész.
2010. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A 16:19-es hozzászólóval értek egyet!

Mondjuk egy olyan 200 000 FT kereset (ez az átlagnál jobb én úgy gondolom) az ideális.Számlákat ki tudod belőle fizetni, a családodat el tudod tartani.

Az se jó ha valakinek már annyi pénze van, hogy nem td vele mit kezdeni...

Megveheti a 10. Mercedesét de ettől nem lesz boldogabb, az élet nem erről szól szerintem!

Én se vagyok eleresztve anyagilag de úgy érzem mégis teljes az életem.Van munkám (amit ráadásul élvezek), imádni való emberekkel vagyok körülvéve akikbe halálosan meghízok, és nem forog minden gondolatom a pénz körül!:)

2010. jún. 21. 16:38
 14/17 anonim ***** válasza:

boldogít, persze hogy boldogít, ha nem azon kéne gondolkozzak a hónap végén hogy hogy jöjjünk ki a pénzből biztos boldogabb lennél.

éppen csak annyi pénzt szeretnék, hogy kényelmesen megéljek, és ne az legyek, hogy 3 hónapig spórolok, mert most éppen egy farmert kell vennem. inkább úgy hogy mondjuk 3 hónapig spóroljak egy kisebb családi nyaralásra.

vagy jó volna, ha megengedhetnénk magunknak havi 1 családi napot(mozi, állatkert, kirándulás).

2010. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A pénz nem boldogít, de jó ha van. Egyébként ha gazdag vagy nem mindig jár érdekbarátságokkal. Pl. A keresztapukám Mo. legjobb egyetemére járt, és az ottani barátaival 20év után is tartják a kapcsolatot, akkor mindenki szegény volt, most mindenki épp hogy nincs benne a top 100 leggazdagabban.
2010. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Engem boldogítana, mert akkor járhatnék kezelésekre, ha kijön a betegségem.

20/L

2010. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pénz nélkül nehéz az élet. A folyamatos megélhetés körüli stressz felőrölheti a kapcsolatot.
2010. jún. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!