Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha egy 25 éves...

Mi van akkor ha egy 25 éves még nem önálló fiú nem fogadja el az édesanyja új párját? Az apjával sem igazán jó a kapcsolata, lenézi őt is. A fiú menő, irányító, megmondó embernek gondolja magát, aki megpróbálja irányítani az anyja életét.

Figyelt kérdés
Adott egy 2 éves, jól működő kapcsolat, a férfi bízott benne, hogy jó kapcsolatot tud építeni a nő nagyfiával. De a fiú mindent elkövet, hogy keresztbe tegyen a kapcsolatnak. Kiderült, hogy a fiú ezt eljátszotta már a nő előző kapcsolata során is. Az anya két tűz között van, szereti a fiát és szereti a párját. Nem akar olyan helyzetbe kerülni, hogy választani kell. Van amikor a fia 2 hónapig fel sem hívja, mert úgy össze tudnak veszni. A fiú folyamatosan pénzt követel, az anya nem ad annyit, mert már van jövedelme a fiúnak. A fiú állandóan durva jelzőket mond a férfiről az anyjának, hogy szétbombázza a kapcsolatot. A nő családjának ünnepein a férfi már nem vehet részt, mert a fiú megmondta, hogy ha a férfi ott lesz, akkor ő nem. Mit javasoltok, mit lehet tenni, hogy a kapcsolat ne menjen tönkre a fiú miatt?

2018. aug. 30. 23:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
90%

A faxert kell harmadik személyben írni. Ki vagy te a történetben?

Az anya hibája, hogy hagyta idáig fajulni a dolgokat. Nő vagyok, de a pasi helyében már rég leléptem volna. Mi az, hogy nem vehet rész családi esemenyeken, stb... Nem értem itt némelyik válaszolót sem, hogy a gyerek az első, meg min mehetett át a gyerek. Jajjj egyem az a kis sérült lelkét, b@sszus, egy 25 éves felnőttről beszélünk, akinek semmi beleszólása nincs az anyja életébe. Foglalkozzon a sajátjával.

2018. aug. 31. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
87%
Gyereket kirakni a házból, ideje hogy saját lábra álljon.
2018. aug. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
89%

A férfi írta ki.

Húzz el onnan! Ha a barátnőd képtelen kiállni a kapcsolatért, akkor jobb ha lelépsz, és vissza se nézel.

De így csak táplálva van a kiskakas tévképzete, hogy majd ő jól megmondja mindenkinek, hogy mit csináljon.

2018. aug. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
85%
Ennek a 25 évesnek már semmi keresnivalója otthon, ennyi.
2018. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
87%

-basszus, egy 25 éves FELNŐTT EMBERRŐL beszélünk, aki NEM gyerek!


Ha a hisztis felnőtt! fiam vergődne, elég hamar megmutatnám neki, merre van az ajtó.

25 évesen amúgy is éljen külön, és hagyjon engem is élni a SAJÁT életemet!


Ez már rég nem arról szól, mikor a gyereknek együtt KELL élnie egy számára idegennel. Egy 25 éves költözzön el, épp elég ideig ücsörgött a mama szoknyája mellett.

2018. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
84%

Mit lehet tenni? Anyu álljon a sarkára, ha fonos neki a pasas.


Mi az, hogy nem viheti a párját a családi összejövetelekre? Akkor ne menjen ő sem! Ha hagyja magát terrorizálni a saját gyermekétől, sosem lesz senkije.

2018. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
94%

"Egy 25 éves költözzön el, épp elég ideig ücsörgött a mama szoknyája mellett."


A kérdésben van egy olyan, hogy "Van amikor a fia 2 hónapig fel sem hívja". Én ezt úgy értelmezem, hogy nem laknak együtt.

2018. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
70%

"Az csak egy elnevezés, hogy az anyja párja."


Mi van? Ez a mondat teljesen értelmetlen. Mit is akartál mondani vele?


"Gyakorolhat a fiatalemberre akár elnyomó hatást is jelenléte."


A fiatalember foglalkozzon a saját életével, ne a máséval.

Éljen a saját lakásában a saját életét, ott majd nem nyomja el senki.


"És mint tudjuk, és természetes, hogy "a gyerek az első"."


Nem tudjuk. És nem természetes. Az főleg nem, hogy gyereknek nevezel egy 25 éves felnőtt embert. Te is ilyen huszonéves gyerek vagy, akinek még ki kell törölni a se...ggét?


A mi családunkban senki sem volt "első". És mindenki "első" volt. Főleg, miután a gyerek kinőtt a pelenkából.

2018. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
7%

12:57


Attól még, hogy nem tudod értelmezni, nem lesz értelmetlen. Az "anyja párja", tehát egy üres kifejezés, ami ebben a vonatkozásban (a fiú szemszögéből) egy lényegtelen személyt jelöl.

2018. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
76%

"Az "anyja párja", tehát egy üres kifejezés, ami ebben a vonatkozásban (a fiú szemszögéből) egy lényegtelen személyt jelöl."


A fiú szemszöge ez esetben teljesen irreleváns. Nem az ő életéről van szó, kinőtt már a gyerekkorból. Köze nincs egy másik "felnőtt" ember életéhez. Még akkor sem, ha az az anyja.


Ez pont olyan, mint amikor anyu-apu beleszól a gyereke párválasztásába. Menyem-vejem nekem is teljesen lényegtelen személy, de mert tudom, hogy a gyerekemnek fontos, hát elfogadom. Ha tetszik, ha nem. Mert már felnőtt ember, és joga van eldönteni, kivel akar élni.


És nekem nincs jogom ebbe beleszólni.

2018. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!