Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha egy 25 éves...

Mi van akkor ha egy 25 éves még nem önálló fiú nem fogadja el az édesanyja új párját? Az apjával sem igazán jó a kapcsolata, lenézi őt is. A fiú menő, irányító, megmondó embernek gondolja magát, aki megpróbálja irányítani az anyja életét.

Figyelt kérdés
Adott egy 2 éves, jól működő kapcsolat, a férfi bízott benne, hogy jó kapcsolatot tud építeni a nő nagyfiával. De a fiú mindent elkövet, hogy keresztbe tegyen a kapcsolatnak. Kiderült, hogy a fiú ezt eljátszotta már a nő előző kapcsolata során is. Az anya két tűz között van, szereti a fiát és szereti a párját. Nem akar olyan helyzetbe kerülni, hogy választani kell. Van amikor a fia 2 hónapig fel sem hívja, mert úgy össze tudnak veszni. A fiú folyamatosan pénzt követel, az anya nem ad annyit, mert már van jövedelme a fiúnak. A fiú állandóan durva jelzőket mond a férfiről az anyjának, hogy szétbombázza a kapcsolatot. A nő családjának ünnepein a férfi már nem vehet részt, mert a fiú megmondta, hogy ha a férfi ott lesz, akkor ő nem. Mit javasoltok, mit lehet tenni, hogy a kapcsolat ne menjen tönkre a fiú miatt?

2018. aug. 30. 23:55
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
64%
Tiplizni kell és keresni egy normális nőt
2018. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
El kell adni a házat, nincs más választásod. Remélhetőleg fele-fele a tulajdonjog ugye? Eladjátok, vesztek megint két lakást, aztán annyi. Nem értem a párod hogyan lehet ennyire lökött. Kitartást kívánok 😊
2018. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
54%

Le kell szarni. 25 évesen kényelmesen el lehet tartani magát - én is annyi vagyok, 5 éve vagyok önfenntartó. Ja, néha nem egyszerű az egyetemet összeegyeztetni, de meg lehet oldani. Pénzt követel? Én is megyek, követelek egy szép nagy telket mondjuk Pest legdrágább környékén, nekem is ad?

Mi az, hogy ő nem lesz ott egy ünnepen, ha a pasi igen? Hát, édes öcsém, akkor nem jössz. Kivel tol ki :D? csodás természete lehet ennek a pasasnak.

Ami meg a szétbombázást illeti, aki hagyja, hogy a kapcsolatát lerombolja az, hogy egy harmadik személy minősíti a párját, nos, az meg is érdemli. Apám csinálta ezt a hisztit, mikor anyu elvált tőle. Mi közöltük, hogy vagy befejezi ezt a viselkedést, vagy nem lát többet. Érdekes, mikor felfogta, hogy nem csak fenyegetem, tényleg nem megyek a közelébe, ha beindul az anyaszidás, elmúltak a "ilyenolyanazanyád" című nagymonológok.

2018. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
57%

" Keresztet azt a nőstény elvitte,női biznisz ez.." Nem is az élősködő, saját anyját érzelmileg zsaroló féreg fiúcska, aki kizsigerelte az anyját...komolyan megdöbbentő, hogy ez így fel sem tűnik neked.


Hát kérdező valamennyire értem a tehetetlenségedet, nekem anyám ilyen. A drága bátyám dolgozni sem hajlandó, csak rajta élősködik. Eleinte próbálta keményen fogni, de mindent leszart, én is felajánlottam a segítségemet, akkor meg jött a jaj jó ember ő amúgy duma. Szerintem ilyenkor az anyák-főleg idősebbek egy része a tehetetlenség miatt beletörődik a dologba, plusz beléjük van nevelve a "gyerek a minden". Anyám bevallottan testvérem miatt nem kezdett párkapcsolatba, nem jár el szinte sehová. Az egész rokonság nem tud mit kezdeni a helyzettel, mert neki kéne végre elhatároznia magát.


Én csodálom, hogy eddig bírtad a féreg kölyök dolgait. Arra amúgy számíthat a nő, hogy a drága fia le sem fogja szarni, ha már nem látja anyagi hasznát.


És mennyi ilyen van.

2018. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 acelsziv ***** válasza:
Legokosabb az lesz, ha anyát lapátra teszed. Aztán meglendíted a lapátot és a kedves fiacskáját balról jobbra sréhen fölfelé pofán vágod vele. Ennyi jár neki is.
2018. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hozzászólást. Eddig vívódtam magamban, hogy érdemes-e folytatni a kapcsolatot, vagy nem. Arra jutottam, hogy nem érdemes. ez a fiú nem fog megváltozni. Most hétvégén volt itthon, pénteken jött, vasárnap este ment vissza. Fontosabb volt a haverokkal elautózni mindenfelé, bulizni, minthogy az anyjával találkozni. Na de az anyjánál is kiverte a biztosítékot, mert szombaton azért nem tudott találkozni vele, mert sok dolga volt (ezt mondta). Azután este kiderült, hogy még a határ túlsó oldalán vannak, hosszú a sor. kimentek Szabadkára délután enni egy hamburgert. Elautókáztak a haverjával ezért majdnem 300 km-t, és nem volt fontos az anyja. Vasárnap se akart találkozni, én biztattam hogy csapjon az asztalra és ne hagyja magát. igenis találkozniuk kell. Így végül találkoztak is félórára. Szóval ilyen jellemű a fiú az anyjával szemben is. De mindenkit lenéz, mindenki hülye, ő pedig a nagy megmondó emberke. Egyébként amikor mondta a sok hülyeséget, kkor inkább magamban nevettem és nem álltam le vele vitatkozni, mert értelmetlen lett volna.

Nem volt képes felfogni azt sem, hogy én miért akadtam ki azon, hogy amit vett autót azt nem a nevére íratta, hanem az anyja tudta nélkül üzembetartóira. Az anyja neve szerepel a forgalmiban. Egy szóval nem említette ezt az anyjának, de kérdéses számomra az is, hogy a hivatalos papírok hogy lettek elintézve. Meg lehetne bízni ebben a fiúban?

2018. szept. 11. 22:29
 37/42 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy ezen a hétvégén volt betervezve, hogy leülnénk a fiúval beszélni, hogy akar-e változtatni a hozzáállásán. Nos, még az anyjával sem igazán akart találkozni....

A félórás beszélgetésen a fiú rábólintott arra, hogy hajlandó lenne az anyja kedvéért leülni megbeszélni a helyzetet....., a következő héten jön haza megint.

Viszont nekem már nem igazán van kedvem belemenni a játékaiba. Vagy akar találkozni, vagy nem. Az is lehet hogy 2 perc múlva feláll, és otthagy minket, mert elborul az agya, és dulifuli lesz. Nem igazán látom értelmét.

2018. szept. 11. 22:37
 38/42 A kérdező kommentje:
Nem jött létre a találkozás, mert szombaton én nem értem rá. Szombat este pedig visszament Pestre, mert nem akart lent lenni vidéken tovább. A haverjai nem értek rá szombaton sem, nem volt amiért maradjon.
2018. szept. 18. 11:10
 39/42 anonim ***** válasza:

De mit akartok ti vele megbeszélni?

Neked csak az anyukával kell. Vagy eléred nála, hogy tegye helyre a fiát, vagy kaputt a kapcsolatnak.

Mivel a gyerek téged rühell, eleve kerékkötője vagy az anya-fia "nagy beszélgetésnek".

2018. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Miért emeled ki ujra és ujra, mazochista vagy,én már rég kiléptem volna ebbol.
2018. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!