Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha egy 25 éves...

Mi van akkor ha egy 25 éves még nem önálló fiú nem fogadja el az édesanyja új párját? Az apjával sem igazán jó a kapcsolata, lenézi őt is. A fiú menő, irányító, megmondó embernek gondolja magát, aki megpróbálja irányítani az anyja életét.

Figyelt kérdés
Adott egy 2 éves, jól működő kapcsolat, a férfi bízott benne, hogy jó kapcsolatot tud építeni a nő nagyfiával. De a fiú mindent elkövet, hogy keresztbe tegyen a kapcsolatnak. Kiderült, hogy a fiú ezt eljátszotta már a nő előző kapcsolata során is. Az anya két tűz között van, szereti a fiát és szereti a párját. Nem akar olyan helyzetbe kerülni, hogy választani kell. Van amikor a fia 2 hónapig fel sem hívja, mert úgy össze tudnak veszni. A fiú folyamatosan pénzt követel, az anya nem ad annyit, mert már van jövedelme a fiúnak. A fiú állandóan durva jelzőket mond a férfiről az anyjának, hogy szétbombázza a kapcsolatot. A nő családjának ünnepein a férfi már nem vehet részt, mert a fiú megmondta, hogy ha a férfi ott lesz, akkor ő nem. Mit javasoltok, mit lehet tenni, hogy a kapcsolat ne menjen tönkre a fiú miatt?

2018. aug. 30. 23:55
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, nagyon hasznosak voltak.
2018. aug. 31. 22:57
 22/42 A kérdező kommentje:
Ki kell egészítenem pár részlettel a történetet. Szóval a páromnak (elnézést hogy harmadik személyben írtam, próbáltam objektív lenni) volt egy lakása. A fiú albiban Pesten, és volt ez a vidéki lakás, amit anyuka fenntartott. A fiú hétvégén hazajött, a lakás buli helyszín volt. Törött poharak, földön törölköző, alsógatya. Anyuka hétfő reggel mindig takarított. Nálam lakott a párom, a lakást csak a fiú használta. Jött egy ötlet, eladtuk mindkét lakást és vettünk közösen egy kertes házat nemrég.Innentől kezdve engem "értéktelen ember"-nek nevezett a fiú, meg sz..házinak. Megszűnt a lakás, mamánál és az egyik barátnál aludt. Egyszercsak megjelent nálunk egy haverjával és bemutatta a házat mintha ő vette volna és mi csak díszlet vagyunk. De mindent ócsárolva.Elment, nagyon felhúztam magamat és este küldtem egy sms-t, hogy egy darabig most nem szívesen látom. Azóta beszélő viszony sincs közöttünk, hiába jeleztem hogy én szeretnék kibékülni. Most hétvégén párom felment a családjával a hegyekbe utó nyaralásra, engem kihagytak, mert a fiú is megy. Itt tartunk és szakad a kapcsolatunk, eladó lesz a közös ház. Ti hogy látjátok? A párommal szeretjük egymást, de a fia miatt "se veled, se nélküled" kapcsolattá vált.
2018. aug. 31. 23:07
 23/42 anonim ***** válasza:
88%
A helyedben megmutatnám a párodnak amiket írtunk. És amúgy ő is szánalmas hogy kihagy a programokból. Nem beszeltetek ezekről még sohasem nyíltan?
2018. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
81%
Jaja huzzon el konnyu mondani,ott ahol a nők a gyereküket szoptatosként kezelik 18 felett is a szitu melegágya itt is ez az fix..
2018. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
De beszéltünk nyíltan. Azt mondja mindig, hogy "de ő a fiam!". Fél évvel ezelőtt összevesztek, mert a fiú kérte az anyjától a kölcsönzött 200 ezer Ft-ot az autója vásárlásához és anyuka nem tudta hirtelen odaadni. Az anyja vett neki autót 2 éve, azt eladta, abból a pénzből kölcsönzött. (kvázi anyuka pénze, de a fiú magáévá tette az autót és a vételárat). Szóval minden nap hívogatta a fiú, hogy mikor tudja odaadni a pénzt. Másról nem volt hajlandó beszélni, azt se kérdezte hogy hogy van az anyja. Én békítettem ki őket 1,5 hónap után, mert rossz volt nézni ahogy szenved a párom a fia miatt. A fiú a párom 2. férjéve is így viselkedett. A fickó laptopjára kémszoftvert telepített, és legyűjtötte hogy kinek mit írt, milyen oldalakra lépett fel.
2018. szept. 1. 00:19
 26/42 anonim ***** válasza:
85%
Mondom a melegágya h anyuka és fiu közt betges ragaszkodás stb van.. Innen jobb kilépni..
2018. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
74%

Ez nagyon gáz, és itt anyuka az akinek "rendet kell rakni". De ha ezt nem méri fel, akkor elűz Téged is meg a következőt is, aztan vagy rájön hogy hibázott vagy ...

Nekem kicsik a gyerekek de nalunk szerencsére jól alakult a nevelőapjukkal -nyilván ha annyira nem kompatibilisek egymással hogy 1 órát sem bírnak meglenni egy légtérben akkor vmit tenni kell. De ha a máaik "normális" és csak a gyerek hisztizik akkor a gyereket kell leállítani.

Próbáld meg felhívni a párod figyelmét hogy a fia csak kihasználja -ha tényleg úgy van ahogy irod, hátha rádobben.

2018. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
80%
Pfú basszus, ez húzós kérdés. Talán 1 istenes atyai helyre rakná. Elkényeztetett büdös kölök. Pénzt se adnék neki. Megmondanám neki, hogy tisztelettel beszéljen az anyjával, vagy fel is út le is út. Úgyis visszasomfordál, az ilyen nem marad meg egyedül, mert mindenhonnan kiutálják.
2018. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
82%
Nagy balek vagy, hogy eddig kibírtad ezzel a nővel. Nincs jövőtök. Üzenem a párodnak, hogy magányosan fog meghalni, ne is remélje, hogy idős nyuggerként a fia meglátogatja majd. Max ha megint pénz kell neki. Anyja elcseszte a kisfiát...
2018. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Most, hogy a párom külön elment a szüleivel, a tesójával, a fiával, volt időm átgondolni az egészet. Csütörtökön ment el itthonról reggel. Vitték a tesója párját, és a párja édesanyját is (!). Engem meg sem kérdeztek, hogy akarok-e menni. egyértelmű, hogy azért mert a párom fia ott lesz, és így én nem mehetek. A fia gondolom megmondta, hogy ő csak úgy megy el, ha én nem leszek ott. Ez 100% szerintem, hogy így volt. Szóval volt időm és hajlok affelé, hogy nekem ebből nagyon elegem van, szakítottam teljesen a párommal, lesz ami lesz. Ő kirándulni van, én itthon, így FB-on szakítottunk. (nem szép, tudom)Az a legrosszabb, hogy a nagy közös házat 5 hónappal ezelőtt vettük,még be sem rendeztük, be sem laktuk. Volt egy szuper lakásom, ami ez miatt elúszott, eladtam hogy ezt megvehessük. Ki tudja mikor lesz vevő erre a házra, hogy újra kezdhessek mindent. Abban tudnátok segíteni, hogy ha nem talál a volt párom albérletet, akkor hogyan lehet együtt élni valakivel, akihez már semmi közöm? Tudtok valami megoldást javasolni?
2018. szept. 2. 15:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!