Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is ilyen zsivány a...

Nálatok is ilyen zsivány a nagymama?

Figyelt kérdés

Buta, ostobaságot beszél ami idegesít. Számolni nem tud ha visszajárót kap 10e-ből 5-ért vesz valamit ès 3at kap vissza, elteszi.

Bezzeg ha családban pénzügyi dogokról van szó, teljesen helyén az esze.


2018. szept. 2. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Akkor nem zsivány, hanem szenilis.


Egyébként a miénk nem ilyen.

2018. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos az öregek előbb utóbb meghülyülnek. Ez az élet rendje. Ne foglalkozz vele.
2018. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Idős korban sajnos előfordul. A szüleid is lesznek még ilyen szenilisek, és te is leszel majd egy napon.

Ez pont nem olyan dolog, amiről tehet szegény nagymamád.

Gondolom még gyerek vagy, azért állsz így hozzá.

Kifejezetten undorítónak tartom, hogy azért szapulod a háta mögött a saját nagymamádat, mert megöregedett és kicsit szenilis lett.

Azt látom, hogy a családi pénzügyek neked biztosan sokkal fontosabbak, de azért néha megpróbálhatnál kedves lenni szegény öreganyáddal, nem csak durrogni meg puffogni meg fröcsögni rá.

Eljön majd a szomorú nap, mikor eltávozik, és akkor talán még a te lelkiismereted is meg fog szólalni, hogy ejj, talán nem kellett volna szegény mamával egy büdös parasztnak lenni az utolsó éveiben...

2018. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom, direkt saját magát nem akarja a boltban átvágni, főleg, hogy kevesebbet kap vissza. Nem zsiványság. Jó, hogy írtad ezt a példát, mert akkor tényleg azt lehetne gondolni, hogy gonoszkodik. Így nem hinném. Senki nem akarja saját magát direkt megkárosítani.
2018. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

"Bezzeg ha családban pénzügyi dogokról van szó, teljesen helyén az esze."


Ahahahahah jó a jelző akkor, hogy zsivány :-D

2018. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#4 Egyrészt nagyon szeretem mikor valaki úgy mondja meg a magáét, hogy jóformán semmiféle bizonyított tény, információ nem áll rendelkezésére. De ja, amit gondolsz, önmagában (ha így lenne) biza egyetértenék. Másrészt én arra akartam választ kapni, hogy lehet az, hogy egy demens embernek így jár az esze, amikor a családi pénzügyekről van szó, holott máskor teljesen hülye (nem csak) ezekkel a dolgokkal kapcsolatban.
2018. szept. 2. 12:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
demencia egyik jele, hogy pl. elfelejti a matekot. Utcánkba volt ilyen néni, rövidesen nyakára járt az össze házaló, és rendszeresen átverték, végül gyámság alá került.
2018. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Demens embert nem szabad hagyni, hogy boltba járjon, és pénzt kezeljen.

Anyukám is demens , és én kezelem a nyugdíját, én járok boltba, és postára befizetni a számlákat. De a többi háztartási dolgot is én csinálom. Főzni se tud már.

2018. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
időskori elbutulás,van a nagymamánál ,nem zsivány van hogy emlékszik dolgokra van hogy nem viszont számolni már nem tudnak .
2018. szept. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!