Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon megromlana a felnőtt...

Ha nagyon megromlana a felnőtt gyermekeddel a kapcsolatod akkor kidobnád az összes róla készült gyermekkori fényképeket?

Figyelt kérdés
Elvi kérdés, nem vagyok ilyen helyzetben.

2018. szept. 2. 20:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Hogy miért? Mert csak. Ennyire egyszerű.:) Mondjuk elképzelni sem tudom ezt a helyzetet, mert szerencsére még nem volt benne részem. De ha ilyen adódna, akkor sem.
2018. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Kései Sirató ***** válasza:
49%
Nem! Abban bíznék, hogy a jó kapcsolat helyreáll, sőt tennék is érte.
2018. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Soha! Az en imadott gyermekem , barmit tett, a fotói azok szent dolgok, az en vérem,emlékem. Milyen kerdes ez?
2018. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek üzenem (és köszönöm a válaszokat), hogy én teljesen egyetértek veletek. A kérdés megszületése a környezetemben történt ilyen tett miatt jött létre.
2018. szept. 4. 10:20
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy.
2018. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

Ez nagyon hülye kérdés.

Egy anyának a gyereke akkor is a gyereke, ha bármit követ el. Legfeljebb nem tartják a kapcsolatot.

2018. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom pl. nem beszél a legidősebb fiával már két éve (amúgy szerintem jogosan, de ez lényegtelen, a két másik fiával teljesen jó a kapcsolata). De azért a képeit nem dobja ki, eszébe sincs. Ő sem örül neki, hogy ilyen a viszony kettejük között.
2018. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!
2019. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!