Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hülye vagyok, és...

Tényleg hülye vagyok, és minden szavában csak a rosszat látom? Ti mit gondolnátok erről:

Figyelt kérdés
Párom fél éve váltott pár szerelmes esemest valakivel,amit én megtaláltam.állitólag nem volt semmi csak valami plátói dolog.Nem igazán tudtam rajta túltenni még magamat.Tegnap volt pl.egy olyan eset hogy azt mondta ha attól nekem könnyebb lesz feküdjek le valakivel,az hátha segit a rajtam,és a kapcsolatunkon.Persze én elkezdtem szokás szerint bőgni,szerinte meg mengint csak azt keresem a mondókájában min borulhatok ki.Ebből nekem 2 dolog jött le,majd leirom mi az csak nem akarok senkit sem befolyásolni
2010. jún. 22. 10:17
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Egyetértek,azzal aki azt irta hogy szegény kicsikék...borzasztóan érzem magam miattuk is.bár a második még meg sem született
2010. jún. 22. 10:40
 22/32 A kérdező kommentje:
Amúgy dolgozom azon a bizalom dolgon,igyekszem nem mindenen nyavalyogni,és nem mindenben csak a rosszat látni,sikerül is pl.3-4napig,akkor minden jó,aztán megint jön valami ami számomra azt bizonyitja hogy nem az igaziak már az érzései irántam,akkor depresszióba esek,ez megint eltart pár napig,és igy meg körbe körbe...
2010. jún. 22. 10:48
 23/32 anonim ***** válasza:

Szerintem a feküdj le mással dolgot csak azért mondta, hogy ne lássa hogy ennyire szenvedsz, és hétha kicsit megnyugszik a lelked a revanstól....

Amúgy én is a második babánkat várom, engem is megbántott a férjem és néha én is kiborulok, néha meg tök jó...

Ez a tüske mindig meglesz...., de az vesse Rád az első követ aki 2 gyerekkel elmegy és vállal mindent egyedül.

2010. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Hát igen,nem akarok nélküle élni,meg hát 2 két év alattival nem is menne.Csak nem tudom hogy lehet ebből kimászni.Ő állitólag azért ilyen velem mert "baszogatom".Én viszont azért baszogatom mert ilyen velem,mert fáj hogy szerintem már nem ugy érez ahogy kéne,ő viszont addig nem tud ugy érezni,amég én kételkedem benne.Bonyolult...
2010. jún. 22. 11:58
 25/32 anonim ***** válasza:

Tényleg bonyolult, de kívánom nektek, hogy megoldjátok.

Biztos menni fog. Csak ügyesen. :-))

2010. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. jún. 22. 12:43
 27/32 anonim ***** válasza:

Ne aggódj lesz valahogy, mi most kipróbáljuk a párterápiát, mert én sem bírnám 2 picivel egyedül, és megpróbálok önuralmat erőltetni magamra, bár nagyon féltékeny típus vagyok.....

Próbáld ki Te is, vagy írj privit ha van jobb ötleted! :D

2010. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Hát jobb ötletem nem igen van,párterápiával szerintem mi is megpróbálkozunk ha másképp nem megy
2010. jún. 22. 14:37
 29/32 anonim ***** válasza:
terhes vagy,és menj el mással szeretkezni? eszem megáll ezen a pasin...
2010. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
14:23-as,nem tudok privit irni,nincs neked beállitva
2010. jún. 23. 07:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!