Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hülye vagyok, és...

Tényleg hülye vagyok, és minden szavában csak a rosszat látom? Ti mit gondolnátok erről:

Figyelt kérdés
Párom fél éve váltott pár szerelmes esemest valakivel,amit én megtaláltam.állitólag nem volt semmi csak valami plátói dolog.Nem igazán tudtam rajta túltenni még magamat.Tegnap volt pl.egy olyan eset hogy azt mondta ha attól nekem könnyebb lesz feküdjek le valakivel,az hátha segit a rajtam,és a kapcsolatunkon.Persze én elkezdtem szokás szerint bőgni,szerinte meg mengint csak azt keresem a mondókájában min borulhatok ki.Ebből nekem 2 dolog jött le,majd leirom mi az csak nem akarok senkit sem befolyásolni
2010. jún. 22. 10:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
63%

Véleményem szerint te nem vagy eléggé fontos a párod számára,nem szerethet szerelemmel téged.Ha így lenne,nem dobálózna azzal,hogy lefeküdhetsz mással is,mert még a gondolat is elviselhetetlen lenne számára,nemhogy Ő ajánlja fel.És persze nem flörtölgetne másokkal Ő sem ha komolyan gondolná veled.Ha neked nem felel meg egy laza kapcsolat vele,akkor vess neki véget.Ez nem a minden elsöprő nagy szerelem az tuti,legalábbis számára nem.

De hisztizni zsarolni gyerekes buta dolog,és teljesen felesleges.

2010. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le, hogy a párod furcsa módon fejezi ki a szeretetét. Én nő vagyok, de gondolom, ha egy férfi ragaszkodik valakihez, akkor nem adja oda másnak. Egy férfi meg is bolondulna, ha más férfi érintené a nője testét.
2010. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
35%
Az, hogy azt mondta feküdjön le mással, szerintem nem annak a jele, hogy nem szereti, ez már túlmagyarázás. Csak elege van a b@szogatásból, meg a hisztiből, és azért mondta, hogy vegyen revansot a nő, és akkor végre nyugi lesz.
2010. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%
A komemntedet csak most olvasom,hát itt nem kicsi a baj.Nagyon felelőtlenek vagytok,hogy ilyen kapcsolatba gyerekeket vállaltatok.Szegény kicsikék,micsoda szüleik vannak....
2010. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Én nem arra gondoltam, hogy nem szereti a leányzót, hanem arra, hogy furcsa módon mutatja ki. 33/N
2010. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Na helyben vagyunk,én is erre gondoltam,hogy biztos nem ugyanazt érzi minden állitása ellenére mint én ha ilyeneket mond hogy menjek máshoz ha az után jobb lesz.A másik meg hogy én ilyet nem hiszem hogy mondanék akkor a helyében ha köztem és a nő között nem történt semmi...Ha én is lefeküdtem valaki mással,akkor jtna eszembe hogy ilyet mondjak.Ezen akadtam ki tegnap,szerinte meg dilis vagyok,hiszen ő nem ezért mondta
2010. jún. 22. 10:36
 17/32 anonim ***** válasza:
67%

10:33 imádom az ilyen válaszokat. Szánalmas.

Erősnek lenni, túllépni ezen a nehéz 'kérdésen'. Én is sírós vagyok, de -komolyan- mindenen elbőgöm magam. A párom jelzi, hogy legyek erősebb, s ne mimózaként éljek.

Szerintem ti akarjátok a kapcsolatot, de van ez a bibi ami folyamatosan megfeketíti a mindennapokat. Nézd, azt kell figyelembe venned mi a fontosabb. A te megismételhetetlen életed mindennapjairól te, csak is te döntesz, de nem hiszem, legalábbis remélem, hogy szarul akarod megélni.

A te életed jövője a te kezedben van. Sok sikert! 30/n , aki szintén sírós.

2010. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
67%
Amit még el tudok mondani, hogy szerintem mindenki ki lenne borulva, ha egy-két gyermek mellett, esetleg éppen terhesen a férje szerelmes sms-t váltana valakivel. Én meg is ölném. Persze, hogy sír szegénykém. Minden nőnek kijár a párjától a tisztelet és szeretet, és ne ő legyen már a hibás azért mert bőg, ha nem kapja meg. 33/N
2010. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
36%

Figyelj, szerintem már annyira tele van a hócipője az állandó hisztivel, hogy mond mindent ami eszébe jut. Gondolom menekülne, ha tehetné.

Nem értem ezzel a viselkedésselmiért teszed tönkre a kapcsolatotokat? Mert remélem tisztában vagy vele, hogy te teszed tönkre.

Senki nem bír hosszú távon egy savanyú, bőgős,mindent félreértő nő mellett, ilyen hangulatban élni.

Kapd már össze magad.

2010. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudnám túltenni magam, mindig tüske maradna a szememben, nem az számít, hogy volt szex, vagy nem, a szándék a fontos, és aki szereti a másikat, az nem mond olyant, hogy feküdj le valakivel, mert ha ennyire nem érdekli, hogy mással vagy, akkor nem is szeret. Hagyd ott, keress jobbat, mert ha te nem teszed, akkor majd megteszi ő, ha már elege lesz abból, hogy mindig kiborulsz, meg sírsz!

30/nő

2010. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!