Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet olyan férfit találni,...

Lehet olyan férfit találni, aki 2 kisgyerekkel is elfogad és szeret minket?

Figyelt kérdés

6 hónapos és 26 hónaposak a gyerekeim. Férjemmel megromlott a viszonyunk. Nem lehet helyrehozni....hosszú történet, nem részletezem.

Mifelénk nincs semmilyen szórakozási lehetőség, nincs hova eljárni kikapcsolódni. Még játszótér sincs, így nagyon nehéz ismerkedni.

Kezdek attól félni, hogy 32 évesen véglegesen magamra maradok a 2 kisgyerekkel.


2010. jún. 22. 11:03
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
36%

Még el sem váltál,de már uj kapcsolaton gondolkodol?

Először válj el,rendezd be a z életeteket a gyerkeiddel. Egy anyának a legfontosabb dolga,hogy a gyerekeinek biztosítson nyugodt otthont! Azután se indulj "férjvadászatra". Olyan férfit sokat találsz,aki csak egy könnyű kalandot akar,de olyan ritka,aki neked jobb párod lesz,mint a mostani és a gyerekeknek is jó apja lesz. Sok nő neveli tisztességesen férfi nélkül is a gyerekeit.

Akkor is eljöhet az életedbe egy új pár,ha nem keresed.

Egy ismerősöm 5 év özvegység után 3 gyerekkel talált magának egy nagyon jó férjet,aki a gyerekeit is elfogadta. Véletlenül ismerkedtek meg utazás közben. A férfi segített neki a leszállásnál.

Semmi nem lehetetlen az életben.

2010. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

nehéz, de nem lehetetlen, én megfordítanám a kérdést, mert engem mostanában ez jobban foglalkoztat: találok e még olyan férfit, aki megüti a szintet?nem, nem vagyok nagyképű...... 26 vagyok és lelkileg már sokkal többet tapasztaltam, mondhatni érettebb vagyok, mint a korosztályom.....a hozzá illő férfiak félek megrettennek tőlem, túl sok vagyok nekik......annyit voltam magamra utalva, h szinte egyedül megkeményedtem és h valakire fel tudjak nézni, ahhoz bizony kell némi tartás....

Szóval fel a fejjel sok férfinek túl nagy falat leszel, de neked csak egyre van szükséged és ő bárhol lehet, nyitottnak kell lenni. és hallottam egy jó tippet, tegyél mindennap azért h legyen valakid, egy apróság, szép ruha, smink, mosoly, flört akár egy zöldségessel is......te is jobban érzed magad!!!

2010. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nagyon nagyon jó barátnőm ő 3 gyerekkel maradt magára két kislánnyal és egy kisfiúval. Éjjel nappal dolgozott h eltartasa őket ő is zt hitte magára marad. De a kisfiút ugye el kellett hordani foci edzésre ahová bizony pár egyedül álló apuka is hordta a gyerekét és hát mivel a barátnőm mindig mosolygós tip top nő maradt még ennyi dolog mellett is hamar rátalált a szerelem. Szóval mindig van remény. most h egyedül maradsz rengeteg dolgod lesz egy darabig még otthon a két gyerek ne görcsölj ezen h egyedül maradsz mire megszoknád h igy van addigra meg jön a szerelem. szoritok neked és fel a fejjel.
2010. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
19%
Nos eggyet nem értek.6 honapos a kölyköd,és azt mondod hogy hosszu történet,hosszu történet hogy a férjeddel megromlott a kapcsolatod.Akkor minek szültél neki második gyermeket?? avéleményem,hogy nagyon felelőtlen vagy,és szerintem ne akaszd a idegen ember nyakába,a zabi gyermekeidet.Ezt vállaltad,akkor csináld végig.Nem semmi egy nő vagy.És azt várod hogy más emiatt sajnáljon?? Vagy anyagilag nem jössz ki,és ezért kell a férfi.Nem igaz hogy némelyik nő mint te mit nem gondol magárol.adsz másnak egy kis muffot,és utána azt várod,hogy tartsa a zabikat.Pfujjj gusztustalan egy dög lehetsz
2010. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó ez azért durva volt
2010. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miért 18%-os ez a szerencsétlen.
2010. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
19%
vagy inkább őszinte
2010. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, de az őszinteségnek is van egy formája. A tahóság és az őszinteség között iszonyatosan nagy a különbség.
2010. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
50%
A primitív emberek a legőszintébbek.
2010. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti!Abban igazad van , hogy kb.: 15 hónapja megváltozott minden,ez azért fura!Hogy miért szült neki gyermeket az talány!De nem téma mivel már megvan az a kicsi!


Viszont Te mekkora egy dög lehetsz, hogy ilyen szavakat használsz!!!!!!!!!Így nem lehet viselkedni!

2010. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!