Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet olyan férfit találni,...

Lehet olyan férfit találni, aki 2 kisgyerekkel is elfogad és szeret minket?

Figyelt kérdés

6 hónapos és 26 hónaposak a gyerekeim. Férjemmel megromlott a viszonyunk. Nem lehet helyrehozni....hosszú történet, nem részletezem.

Mifelénk nincs semmilyen szórakozási lehetőség, nincs hova eljárni kikapcsolódni. Még játszótér sincs, így nagyon nehéz ismerkedni.

Kezdek attól félni, hogy 32 évesen véglegesen magamra maradok a 2 kisgyerekkel.


2010. jún. 22. 11:03
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
55%

próbálj meg mindig csinos és igényes lenni, bár tudom nehéz ezt mondani két gyerek mellett, főleg magad miatt is.....ismerkedni bárhol lehet...ismerősöm a buszon futott össze a nagy ő-vel, 38 évesen, elváltan és most az első gyereken vannak rajta..:).....pedig a hölgy nem az leszólíthatós csajszi, de valamiért nekik találkozniuk kellett...

sokan használják az internetet is ismerkedésre, nekem a személyes kontaktus a mániám, de szinte bárhol lehet bárkivel találkozni, egy mosolygós, vidám emberrel, aki büszke arra ami bármikor rátalálhat

2010. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Ugyan én csak a 4 éves kisfiammal váltam el, és maradtam egyedül egy 7,5 éves kapcsolat után, amiből az utolsó 2 év már csak látszat házasság volt, és decemberben váltam el, de én például nem kerestem senkit, jól megvoltunk ketten, és a jelenlegi párom, akivel március vége óta párkapcsolatban vagyunk (nem élünk együtt, és nem is fogunk egyenlőre, mert jó nekünk ketten a kisfiammal), de például engem az utcán szólított le a városban, amikor a kisfiammal sétáltunk, hogy megkérdezze mennyi az idő, miközben ott volt a templomtorony és rajta az óra 100 méterre.

Tehát ne félj attól, hogy egyedül maradsz, mert ha pozitívan nézed a dolgokat, hogy végre elég, ha csak a gyermekeidre kell koncentrálni, akkor a Sors tesz róla, hogy megszépítse az életedet. Csak higgyél Önmagadban, és ne savanyodjál be, hanem így is legyen kisugárzásod. 28L

2010. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató válaszokat!



A 11:39nek...gusztustalan akármi vagy Te. mi alapján írsz te ilyeneket, mikor nem tudsz semmit? Az ilyen embereket likvidálni kéne erről az oldalról...


A hosszú történet fél év...a gyerek születése óta tartó idő... Lehet hogy valakinek ez rövid időszak, hát nekem nem.


Nem most rögtön szeretnék új párt találni, mert per pillanat a gyerekek az elsők... Csak érdekelt, hogy lesz-e esélyem így is párt találni.

2010. jún. 22. 15:04
 34/38 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Írj a pasinak hátha sikerül valamit kitalálnotok, sok sikert:)

2010. jún. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Bízzom benne hogy találsz
2010. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Sőt, ma tett fel egy kérdést egy fiatal férfi, aki 2 iker kisfiúval maradt egyedül... a drágalátos "anyának" ugyanis nem kellettek...
2010. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
2010. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a többi kommentet, csak azt tudom mondani, hogy én özvegyként fél éves gyerekkel csak úgy találtam társat, hogy van azért egy kis mézesmadzag is a dologban. Én jóval gazdagabb vagyok és interneten ismerkedtem. Most már nemcsak a pénzeünkért van velünk érzem, de kellett mézesmadzagnak, hiszen ki a kar szarul élni.
2012. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!