Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet olyan férfit találni,...

Lehet olyan férfit találni, aki 2 kisgyerekkel is elfogad és szeret minket?

Figyelt kérdés

6 hónapos és 26 hónaposak a gyerekeim. Férjemmel megromlott a viszonyunk. Nem lehet helyrehozni....hosszú történet, nem részletezem.

Mifelénk nincs semmilyen szórakozási lehetőség, nincs hova eljárni kikapcsolódni. Még játszótér sincs, így nagyon nehéz ismerkedni.

Kezdek attól félni, hogy 32 évesen véglegesen magamra maradok a 2 kisgyerekkel.


2010. jún. 22. 11:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedben nem a váláson és új pasin gondolkodnék, hanem tégy erőfeszítést a régi kapcsolatod helyreállításáért, akár szakember bevonásával is.


50%-ban te is felelős vagy azért, hogy megromlott a viszonyotok! Nem foghatsz mindent a jelenlegi párodra. Elvétve van olyan hogy nem érdemes, nem lehet helyrehozni egy megromlott kapcsolatot. A legtöbb esetben mindig van megoldás, igaz sok közös munka és erőfeszítés szükséges.

2010. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
11:51-es vagyok és a 11:39-esnek írtam!
2010. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem biztos, hogy tervezett baba volt. De a gyerek egy AJÁNDÉK, függetlenül attól, milyen emberek a szülei. Számomra nem is kérdés, hogy miért született meg. Egy értékes emberke, azért!
2010. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
34%
A kérdező már nem is mer irni látjátok XD
2010. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
itt az oldalon is van egy.Most írt arról hogy most vált és nála maradtak a gyerekek.A gyerekek ikrek.2db fiucska a pasi imádja őket.Össze jöhetnétek,Drukk!;)
2010. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

majd másfél év alatt azért megromolhat a viszony rendesen, csak egy férfinél elfogadható ha vágyik valakire? nőnél nem?

én azt tanácsolom, h tedd rendbe a lelkedet és ha kifelé is az sugárzik, hidd el nem a gyerek lesz akadálya az új kapcsolatnak!

2010. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
nincs ezzel semmi gond . én tuti elfogadnálak téged így ahogy vagy .. az hogy van gyereked nem probléma.. nekem nem lenne gond.. csak az a baj hogy nagyon fiatal vagyok hozzád. . 17/f
2010. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már azon problémázzunk h mért született meg a második gyerek!A szülés után is elhidegülhettek 1mástól.Vagy épp meg is csalhatta a pasi a gyerek születése után is!Anyám mért kell 1 ilyen sztorira ugy reagálni h minek szült meg felelőtlen?Semmi közünk hozzá.Nem az volt a kérdés h jól tette-e h szült hanem az h hol találhat magának új párt szóval ne bántsuk már a kérdezőt!


Kérdező!

Sztem is nézz körül a neten vagy menjetek a gyerekekkel mondjuk 1 közelebbi városba játszóházba ott is szokott apuka lenni aki elvált vagy valami....Sok tanácsot nem tudok adni de biztos találsz magadnak 1 párt!Sok szerencsét!

2010. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen még nagyon fiatal vagy. Kicsik a gyerkőcök, így egy férfi és köztük még nem is lehetnek konfliktusok. Megszerethetik és pótapuként kezelhetik. Szerintem könnyebb dolgod van, mint egy olyan nőnek, akinek mondjuk kamaszgyerekei vannak és úgy akar ismerkedni. Ott már kiéleződhetnek a gyerekek és az új személy közt az esetleges ellentétek. Ismerkedhetsz neten (nem a legjobb, de ez is egy lehetőség), felszállhatsz egy buszra a gyerekekkel és elmehetsz egy közeli városba, ahol már vannak lehetőségek (játszóház, akár strand stb). Igazából így, hogy nem tudod kire hagyni a gyerekeket, már sokkal nehezebb a dolog. Esetleg barát/barátnő/tesó nincs, akire hagyhatnád őket? Vagy egy kedves nénire, akit már régóta ismersz és megbízol benne?
2010. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
11:39 -nek írok! Inkább valaki más az, akit rendre kellene utasítani, még akkor is, ha csak játssza az eszét, ami egyébként nem sok lehet neki! Szégyeldd magad, és bújj el a világ elől! A kismamának meg: Fel a fejjel! Csak mosolyogj, és lessz is miért!
2010. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!