Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap kaptam egy nagyon...

Juli1976 kérdése:

Tegnap kaptam egy nagyon furcsa levelet. Szerintetek komolyan kell venni?

Figyelt kérdés

Sajnos a férjem mostanában tényleg furcsán viselkedik és gyakran jár Derbrecenbe. Ez az a levél.


---- Tisztelt Hölgyem,


Cáfolhatatlan bizonyítékkal rendelkezünk arról, hogy férje megcsalja. A félrelépésekről kb.1 órányi biztonsági kamerás felvétel készült.


A felvételen több nővel is látható a férje. A felvétel Debrecenben készült, a múlt hónapban lett felvéve.



Megvásárolható € 500 -ért.



Ha érdeklik részletek küldjön válaszlevelet! -------


2018. szept. 13. 18:17
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
98%
Persze, egy biztonsági kamera felvételeihez csak úgy bárki hozzáférhet és eladhatja kb 160 ezer Ft-ért, ráadásul külföldi valutában 😂 meg ez a hivatalosnak tűnő, de kb 14 éves gyereknek megfelelő fogalmazási stílus...be ne vedd.
2018. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
97%
Ez tuti kamu...
2018. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
92%
Kamu. Ha nekem tényleg lenne bizonyítékom és elmennék addig, hogy felkeressem az illetőt, akkor nem kérek érte pénzt, főleg nem ilyen pofátlanul nagy összeget. Ha meg válaszlevelet akarnak, akkor ott a cím. Ki az, mi az? Valamit csak mondana neked a név, vagy az utca.
2018. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 Platypus ***** válasza:
99%
Valószínűleg kiküldték pár ezer embernek. A párezer emailcím fele jó eséllyel nőhöz tartozik. Ennek egy bizonyos része betegesen féltékeny, és közülük néhány nem tartja elképzelhetetlennek, hogy Debrecemben járt a férje a múlt hónapban. És hozzá még pár elég ostoba is, hogy elhiggye, hogy valaki ilyet készít egy férfiről, kinyomozza mi a felesége emailcíme, de a nevét már nem tudja mert "Tisztelt Hölgyem". Nem említ se dátumot, se a férj nevét, se semmit, ami alapján rögtön kiszúrhatnád, hogy ez nem neked szól személyesen, hanem egy csali bárkinek, aki ráharap.
2018. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
97%
500euró már ez kamu..... miért pont euró? jó hogy nem török líra.De attól függetlenül lehet,hogy megcsal.Talán kérdezd meg tőle :D
2018. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
97%

Nyilvánvaló átverési kísérlet.

14-es szépen összefoglalta a logikáját.

2018. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
97%
Ordit rola, hogy kamu.
2018. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
96%

Neeeeee!

Csalás!!!!!

2018. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
42%
Valoszinu vmi jo kedves barát v rokon igy akar kicsalni tőled pénzt..
2018. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez elég egyértelmű szerintem :D


Én is pont arra gondoltam, hogy random kiküldték egy csomó embernek, hátha bejön alapon.

Majd éppen tök véletlenül a te férjedet figyeli meg valaki, és ír neked róla, úgy, hogy te nem is kérted...

2018. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!