Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ma kaptam egy nagyon furcsa...

Ma kaptam egy nagyon furcsa e-mailt. Ti tapasztaltatok hasonlót? Komolyan kéne vennem?

Figyelt kérdés

Hotmailes vagyok. Levélszemét között volt egy "Mail Administrator" által küldött e-amil aminek a tárgya az én jelszavam volt. Mármint az a jelszavam amit szinte MINDENHOL használok. Megnyitottam a levelet amiben ez volt: "If you are still using the password "*********", you should change it as it's being shared online.


We don't have anything to do with this; we just noticed it and thought to warn you.


Szóval ha még mindig használom a jelszavamat, meg kéne változtatnom mielőtt online megosztják.


Kéne félnem? Eléggé nyugtalanít ez az e-mail, mert a saját jelszavamat láttam vissza egy üzenetben..a feladó valami admin@hegelo.com de semmilyen hegelo.com-ot nem találok.



2015. okt. 26. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond?

Nyilvánvaló, hogy a jelszavad többen tudják, mint ahogy az kívánatos.

AZONNAL megváltoztatni!

És persze mindenütt másra!


DE még előtte egy naprakész víruskereső!

2015. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mire vársz? Változtasd meg azonnal. Vagy inkább töröld a fiókod. Ha most, akkor legközelebb is előfordulhat. De mindezek előtt regisztrálj Gmail-re. Az sokkal biztonságosabb és fejlettebb stb. (És add hozzá a gmail-od a facebook-hoz és utána nyugodtan töröld a hotmailt.)
2015. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már megoldottam, de elég nyomasztó email volt...
2015. nov. 16. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!