Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem akar a szüleinek...

A barátom nem akar a szüleinek bemutatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom nincs valami jó kapcsolatban a szüleivel, 2 éve költözött el otthonról. Mi 1.5 éve vagyunk együtt de még soha nem találkoztam a szüleivel, ami kicsit már zavaró számomra. 2-3 hetente jár haza pár órára, de sose visz magával.

Ő leginkább nálunk lakik és alszik az utóbbi 3-4 hónapban így ő folyamatosan találkozik a szüleimmel. A szüleim is folyton nyaggatnak, hogy miaz, hogy nem találkoztam még az ő szüleivel stb... Mivel tudjam rávenni, hogy találkozhassak velük? Vagy inkább ne eröltessem?

19/L



2018. szept. 19. 22:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%
Szép kapcsolatod lehet,talán beszélgetni kéne néha máson kivul.. Akor talán elmondaná miért érzi máshol jobban magát mint otthon,lehet neki is alkoholista szülők jutottak és szégyelli őket..
2018. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Az édesapja mentős volt(vagyis azt vezetett a korháznál) most pedig két daganatja van. Az édesanyja pedig eléggé beteges. Ennyit tudok róluk. Mást nem... Azt mondta a barátom egyszer, hogy nem akarja, hogy velem is úgy bánjanak mint vele...
2018. szept. 19. 23:14
 13/27 anonim ***** válasza:
74%
Akkor szerintem ne eröltesd valoszinu nagyok sok szeretett kapott ahogy én és a férjem,nem akarja beléd is rugjanak.. Nálunk a szülőnek a pia volt az Isten és az erőszak...
2018. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
59%
Én a szülők betegségét nem tartom oknak arra, hogy ne mutassam be nekik a páromat. Talán nehezükre esne a reprezentatívabb ebéd elkészítése? Javasold, hogy te megfőzöl mindnyájatoknak.. Ha roggyant a lakás, akkor ezt tolerálni kell, persze, jó tudni az okát (pl. nincs pénz a javításra, mert kell az orvosságokra stb.). Szép szóval próbáld rábeszélni a fiút, hogy mondja el az okát a tiltakozásának.
2018. szept. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2018. szept. 20. 00:14
 16/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem kinyavajogni kell, hogy vigyen el, handm konkrétan megkérdezni, hogy mi az oka annak, hogy másfél év alatt ő többször elment hozzájuk, de nélküled.


Őszintén, tárgyilagosan megbeszélni kell, nem drámázni, játszmázni, kinyavajogni (ómájgád) és társai.


Ha pedig nem ad korrekt, egyértelmű választ, akkor én erősen megkérdőjelezném ennek a kapcsolatnak az igazi,mlelkileg intim mivoltát.

2018. szept. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%

Biztosan szégyelli őket, mert alkoholisták, vagy valami más okból kifolyólag.


Én ultimátumot adnék, vagy bemutat nekik, vagy haza költözik.

2018. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
79%
De miert olyan fontos ez? En sem mutattam be senkit apameknak.
2018. szept. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
63%

Mi meg 3 éve vagyunk együtt és én sem mutattam be.


Minek?

2018. szept. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
21%
Ha ő nem mutat be, akkor mutatkozz be te magad!
2018. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!