Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem akar a szüleinek...

A barátom nem akar a szüleinek bemutatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom nincs valami jó kapcsolatban a szüleivel, 2 éve költözött el otthonról. Mi 1.5 éve vagyunk együtt de még soha nem találkoztam a szüleivel, ami kicsit már zavaró számomra. 2-3 hetente jár haza pár órára, de sose visz magával.

Ő leginkább nálunk lakik és alszik az utóbbi 3-4 hónapban így ő folyamatosan találkozik a szüleimmel. A szüleim is folyton nyaggatnak, hogy miaz, hogy nem találkoztam még az ő szüleivel stb... Mivel tudjam rávenni, hogy találkozhassak velük? Vagy inkább ne eröltessem?

19/L



2018. szept. 19. 22:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
85%

Engem sem mutatott be sokáig az előző párom a szüleinek. Én sem tudtam, mire vélni a helyzetet, aztán kiderült, hogy azért, mert nagyon szégyelli őket, meg a házukat.

Tényleg elég gáz körülmények közt éltek, a ház romos volt, belül nagyon koszos, az apja idióta alkesz, az anyja egyébként normális volt, meg kedves is.


Nem is gondoltam volna róla, mert ő egy tanult, tiszta, igényes ember volt. Nem néztem le érte, nem tehet róla nyilván senki, hogy hogy élnek a szülei.


Lehet, hogy náluk is hasonló állapotok vannak. Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi az oka, de csak tárgyilagosan, nem kell semmi feltételezést sugallnod felé.

2018. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a szüleim a férjemet se ismerik,az unokákat se,megkíméljük őket tőlük..
2018. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanúgy könnyen kidob, ha látod a szüleit. Vagy barinők nyomják, hogy ezt nyafizd ki?
2018. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
65%
Örülj neki, csak menne a felesleges pózerkodás állandóan.
2018. szept. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha nem mutat be, annak mindig van valami nyomós oka. Ne fejtegesd, ne akarj mindent tudni. Lehet hogy szégyelli őket valamiért, vagy tudja, hogy te nem tetszenél nekik, és nem akarja, hogy folyton piszkáljanak téged vagy őt. Van sok szülő, aki nem érdemli meg, hogy bemutassák nekik az új nőt. Fogadd el, és ne hisztizz ezen, felesleges.
2018. szept. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
41%

Ne eroltesd. Volt ido amikor en se szivesen mutattam be a barataimat a szuleimnek. Jartam haza 2-3 hetente, de nem igazan vittem haza senkit bemutatni. Ennek mindig az all a hattereben, hogy vagy a baratodnak van konfliktusa a szuleivel (foylamatosan lealazzak) vagy nagy ellenerzese felejuk (pl. Alkoholista szulo). Vagy masik valoszinu eset, hogy korsbban is megszoltak aszulei a baratnoje miatt esetleg tonkre is tettek elozo kapcsolatat.

Ezeket finoman, ovatosan kiszedheted belole vagy lehet tudod is.


Nekem egy baratnom amikor vegre hazavitt es bemutatott a szuleinek (siman fosulin voltunk jo baratnok), akkor egybol.megertettem miert nem akart o otthon soha senkit bemutatni. Pedig jofejek voltak a szulei, de az ahogy vele viselkedtek az gaz volt es szegenynek folyamatosan egett a feje vagy kinban volt hogy hogy viselkednek. Nem csoda ha a baratjat is hosszu evek utan mutatta csak be otthon.


Majd eljon az ido, amikor muszaj lesz bemutatnia teged, de addig ezen ne aggodj. Folosleges emiatt a ti kapcsolatotokat elrontani.

2018. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
41%
20 éve házasok vagyunk egyszer nem találkoztunk egymás szüleivel,mi se a sajátjainkkal. Ennek oka van,nem kell ilyenen hisztizni..
2018. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!