Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék vele? Nekem...

Mit csinálhatnék vele? Nekem ebből elegem van. Ez nem gáz? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A pasim egyre igénytelenebb, ittvolt nálam hétfőn és büdös volt izzadság szagú.

Ez olyan kiábrándító én szoltam neki, és aztmondta nem telik ne deora. Haggyuk már, van 2 teloja, 2 gépe...

és folyton azt fújja hogy ő csóró meg szegény. De ez nemigaz!!!! Teljesen normálisan él.

20 éves. Simán melózhatna nyáron, de inkábbsajnáltatja magát, nemértem miért nem megy el dolgozni, semmit nem csinál otthon se. És sír hogy nincsen pénze.

És már kb 3éve nem vett magának őj polót meg nadrágot. Annyira elegem van ebből, olyan igénytelen


2010. jún. 23. 22:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
A párod lusta ha nem is keres melót ha nem vele képzeled el az életed szakíts.
2010. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán mond meg neki a véleményedet.
2010. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért is vagy vele,mégis mit vársz egy ilyen sráctól?Hidd el ez csak rosszabb lesz nem jobb.
2010. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérsz sokat, pedig. Alap dolog, hogy a barátnőjéhez rendezetten megy. Figyelj, mondd meg neki, hogy nagyon szereted, igaz, hogy nem a külső a lényeg, DE: Legyen igényes! Ha legközelebb így állít be hozzád, Én a helyedben haza küldeném, hogy szedje össze magát, utána vissza jöhet.
2010. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Miért van az hogy ő pl. szinte elvárja azt hogy szörtelenítve legyek... meg jóillatom legyen?

Én sosem tudnék sehova se büdösen menni.

Mert mondja hogy ő zuhanyozott meg használt AXE sprayt mielőtt elindult. De olyan büdös volt.

A lába is mindig büdös. Oké az mindenkinek az!

De régen nem volt ilyen!!!!!!!!

Szájszaga is szokott lenni:S

2010. jún. 23. 22:40
 6/29 A kérdező kommentje:

Mondja, hogy "Majd nézek melót"

mondom: "Majd? miért csak majd?"

errw ő:"még előttem az egész nyár"

Meg ő nemtudja megfogalmazni hogy miért érzi csórónak magát. Most miez amit csinál???

2010. jún. 23. 22:41
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
22:40 vizuális vagyok, de nagyon. Amit írsz én látom érzem stb. Nagyon nagy undor fogott el. Nem tudnék ilyen férfihoz érni.
2010. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért is vagy vele?
2010. jún. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nemtudom:S

eddig nem volt ilyen, kb 1-2 hete csinálja ezeket.

De nem is érdekli, nem is akar nekem szerintem tetszeni.

Holnap végre elmegy fodrászhoz legalább.

Irom neki msnen most, hogy azt ajnálom szedd össze magad, és keress sürgősen állást, mert ciki hogy 20évesen lusta dög vagy." és leléptem

visszaléptem rejtve és mivolt a reakciója?

ez: "Oké"

:@

2010. jún. 23. 22:45
 10/29 A kérdező kommentje:

meg jó nagy sor kedves szöveget irtam neki előtte, hogy menjen keressen melót és vehet belőle magának új cuccokat és akkor nemfogja hülyén érezni magát... meg ilyesmi. Semmit nem irt rá 10percig és kérdezem tőle hogy itt van-e.

És irja hogy igen...

2010. jún. 23. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!