Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok csajok hogy a...

Hogy bírjátok csajok hogy a férjetek külföldön dolgozik, és csak havonta jár haza?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy fest hogy a férjem jövő hónapban Németországba megy dolgozni.

Havonta fog hazajárni.

Van egy 1 éves kisfiunk.

Hogy bírjátok, nem vagytok féltékenyek?


2010. jún. 24. 13:36
1 2 3
 21/28 BlacktigerXXX ***** válasza:
Én sokat dolgoztam külföldön, mégse történt semmi hiba.
2010. jún. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Tegnap beszélgettünk erről.

6 hetente járnának csak haza:-(

kiborultam, elkezdtem sírni.

Azt mondta, hogy nem szórakozni megy, hanem azért hogy nekünk jobb legyen.

Sok tartozásunk van amit ki kell fizetni.

Meg hogy abba nem gondolok bele hogy neki milyen rossz lesz?!

Ez rendben van, de akárhogy szeretném nem tudok benne 100%-ig megbízni.

6 hét nagyon hosszú idő!

2010. jún. 25. 10:57
 23/28 anonim ***** válasza:
55%
Bizony neki a legrosszabb ezt hidd el nekem.Hiszen mi itthon maradunk a gyerekkel látjuk mindennap,vele kelünk vele fekszünk.Ő meg csupa idegen embert lát nap mint nap maga körül.Örülj neki hogy ilyen felfogása van,most az jobb lenne ha kocsmázna meg gépezne egész nap.Figyelj nem kell ezt túl misztifikálni nem lesz semmi gond.Ti így éltek mások meg úgy,mindenki keresi a boldogulást ennyi.Nem kell senkire figyelni ti tudjátok hogy mi a jó nektek.Nekem is rossz de ilyenkor pénteken mindig be vagyok sózva mert tudom hogy pár óra és itthon lesz és ez annyira de annyira jó.Meglátod hogy nem lesz ez annyira rossz csak most úgy érzed,és nem fog megcsalni nyugi.Hidd el hogy nem is nagyon lesz rá lehetősége mert dolgozni megy ki.
2010. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

En mentem a ferjemmel, szinten fiunk van. Nem akartam,h csupa no mellett noljon fel es azt akartam,h legyen sok szep gyerekkori elmenyei az apukajaval. A masik,h nem magamnak szultem csak es nem szerettem volna egyedul nevelni otthon a gyereket, hiaba lett volna tobb anyagi bevletelunk,azt gondoltam,h egy fiunak szuksege van apara is,aki tanitja, birkozik vele,...

En jol dontottem, mondjuk szerintem a ferjem nem volna el nelkulunk.

2010. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Nagyon félek az biztos.

Nem tudom mi lesz velem nélküle.

Remélem szeret minket annyira hogy ne csináljon semmi butaságot.

Ha megcsalna nem tudnám elviselni az biztos.

2010. jún. 25. 12:30
 26/28 anonim ***** válasza:
Batrake a szerencse es ezt nem rosszbol mondom, de semmivel sem tobb az esely ra, hogy igy csal meg. Ha minden nap helyben jar dolgozni, ugyanugy megcsalhat...neked azzal van a gondod, hogy nem tudsz benne megbizni es az kesobb mas dolgokban is okozhat problemakat, vitakat.
2010. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Amugy ha van kerdesed, irj nyugodtan privatot, mert az en ferjem nagyon sok idot toltott kulfoldon es hatha tudok tanacsot adni. Nemetben is eltunk (mar elozoleg irtam ide).
2010. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Mennyi időre tervezi a férjed a különélést?

Én júliustól fél évet távol leszek a szerelmemtől, és már előre rettegek, milyen rossz lesz nélküle. De biztos vagyok benne, hogy nem fog megcsalni. Nem félünk, hogy ennyit ne bírna el a kapcsolatunk. Bízunk egymásban.

Bízz te is a férjedben, és vagy költözz te is. Nincs erre lehetőség?

2010. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!