Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok csajok hogy a...

Hogy bírjátok csajok hogy a férjetek külföldön dolgozik, és csak havonta jár haza?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy fest hogy a férjem jövő hónapban Németországba megy dolgozni.

Havonta fog hazajárni.

Van egy 1 éves kisfiunk.

Hogy bírjátok, nem vagytok féltékenyek?


2010. jún. 24. 13:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Azért mert ő olyan ember aki itthon is megtenné.
2010. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy a férjed nem csal meg? Azért mert nem mondja a szemedbe?

Bocs az offért.

2010. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

En megmondom oszinten,h fel evig igy eltem es nem mennek bele megegyszer! Nem egyszer ugy volt,h szakitunk, mert egy ido utan megszoktuk egymas tavolletet es o is kezdte alakitani az ottani eletet NELKULEM! 4 honap utan ottaludt egy haverjanal buli utan, mert nem akart hazavezetni reszegen... na akkor kiborultam, mert azt gondoltam,h megcsalt. Akkor azt mondta,h neki ebbol elege van es ez igy nem megy, de 1 het utan megbeszeltuk es utana mar a koltozesem terveztuk.

Ha nem dolgozol plane bele fogsz rogyni a feltekenysegbe :S

2010. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
28%
Jaj ebbe most ne menjünk bele ez annyira dedós én 32 éves vagyok nekem nem kell ez a maszlag.Én tudom és ez a lényeg,ez olyan szánalmas nem érzed?"és honnan tudod hogy nem csal meg"hagyjuk már ezt a gagyi szöveget.Attól hogy téged megcsaltak nem biztos hogy mindenkivel ezt teszik.
2010. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Az apám már 22 éve dolgozik külföldön, Egyáltalán nem féltékeny anyu,... sőt jót is tesz a házasságuknak, hétvégén kikapcsolodnak.. Sőt ha anyu eddig kitudja /kitudta birni akkor te is! De gondolj bele biztosítja az anyagi hátteret, nektek akar jót!. 17L
2010. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
59%
Inkább örülj neki hogy a férjed meghozza értetek ezt az áldozatot mert ezt nem sok pasi vállalja ám be.Inkább el van a kis 50 ezer forinttal amit keres aztán jól van az szerinte.A gyerek meg mindig csak azt hallja hogy nincs ,drága ,nem kapod meg.Inkább éhen dögleszti a családját sok ember minthogy megmozduljon.Az én férjem nem ilyen és én büszke vagyok rá.És nem érdekel hogy ki kit mond.A fene nagy szerelemből még senkinek nem sikerül számlát fizetni.
2010. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
68%

Engem meglep, hogy errol mennyi kerdes van mindig, mert itt kulfoldon ez sokkal termeszetesebb dolog es siman kibirjak legtobben. Meg ennel tobb idot is. Szerintem a magyar ember ragaszkodobb...na a lenyeget mondom:


Az en ferjem is sokat van kulfoldon (2X1 ev meg egyszer masfel ev). Ezek kozben nem is talalkoztunk csak 1-szer 1 hetre. Kibirtuk es nincs semmi gond a hazassagunkkal, gyerek is van.


Kitartas kell mindket reszrol meg bizalom. Ennyi a titok. Kosd le magad amennyire csak tudod es akkor gyorsan elmegy az ido. Havonta megiscsak hazamegy es gondolom, hogy nem lesz ez orokke igy, sot Nemetorszag nincs olyan messze, meg akar ti is elmehettek latogatoba. Szerintem ne panikolj, mert annal nehezebb lesz.


(sokat megelt) katona feleseg

2010. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
44%
A férfi az férfi marad, maradjunk ennyiben.
2010. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Miert? A ferfi attol ferfi, hogy megcsalja a feleseget? Az mar regen rossz, ha ti csak ilyenekkel talalkoztatok. Miota urugy az, hogy "hat en ferfi vagyok, ilyen a termeszetem, ezert csaltalak meg"?


Egyebkent kerdezo a feltekenysegedet vissza kell fogni legalabb egy egeszseges szintre, mert ha ez nem megy, mindkettotoknek nehezebb lesz es a ferjed is nagyobb esellyel csal meg, ha erzi, hogy nem bizol benne. Mert akit szeretsz, abban megbizol, nem? Ha meg megcsal, azon a feltekenykedes nem segit, csak ront.

2010. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
44%

MNekünk is lett volna ilyen lehetőség és azt mondtuk hogy NEM!

Inkább kevesebb pénzzel de együtt élünk,van egy pici fiúnk és az ő fejlődését látni mindennél többet ér!!

Másrészt én is nagyon féltékeny típus vagyok!

2010. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!