Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha egyesek...

Mit lehet tenni, ha egyesek tenyleg nem tudnak kimaszni a nehez anyagi helyzetböl es öngyilkosok lesznek?

Figyelt kérdés

Vannak emberek akik mindent megtesznek es bekerulnek roszz befektetesek miatt , vagy pech miatt adóssagcsapdaba es tenyleg evekig próbal mindent , de nem kap lehetöseget es tenyleg nem marad mas megoldas a szamara , ö úgy érzi es vegul öngyilkos lesz

Persze van nehany szerencses , akiket kisegit a csalad , vagy örököl , vagy jó munkat kap , de ez kevéssel történik meg

Szerintem tenyleg letezik , hogy valaki peches es tenyleg nincs szamara kiút , mar a kora is ottvan esetleg

Vélemények ?

Nem kérek oltogatò megjegyzeseket , moderatornak jelentem , aki provokal



2018. okt. 23. 20:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

28 Ha magadból indulsz ki, azt ne rám próbáld testálni, hiszen nem én vagyok az aki szarba hagyta azt akiért felelősséget kellett egykor vállalnia. Hanem te. az én értékrendem veled ellentétben rendben vagy, és nem korcsosult el, mint neked, akinek az emberek tárgyak, és ha nem hozza valaki a zsetont, akkor keres másik faszit, aki tolja alá. Szóval ha írsz, akkor ami te vagy azt ne próbáld rám vetíteni.


egyébként csak hogy tudd: A kapitány is tudja a hajón, hogy mindig a patkányok azok akik először futnak. egy kapitány kitart, és addig míg a többiek biztonságban nincsenek, addig nem lép le a hajóról.


Ennyit erről:)

2018. okt. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

29


*ezért vette fel a cofidistől a millás hitelt, 40-es kamatra, román lejben.


Életemben még innen és ilyen hitelt nem vettem fel. De gondolom megint magadból indulsz ki:D

2018. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Vagy nem tudsz olvasni, vagy szövegértési problémáid vannak.


Megadjam az exem számát? Szeretnéd örökbe fogadni?

2018. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Leiah sem tudja, mit beszél. Előbb a csodálatos új párjáról áradozik... Aztán már egyedül teremti elő a költségeket. Ugyebár 2 ember helyett
2018. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

#34:

A gyerekeimet, meg a saját háztartásomat magam tartom fenn. A nevemre szóló tartozást sem fogom mással kifizettetni.

Biztos vannak olyanok, akik ha ráakadnak valakire, akinek pénze van, akkor egyből a nyakába varrják magukat mindenestől. Én nem így működöm. Sajnálom, ha te ezt nem érted.

2018. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!