Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárultam a szüleimnek, hogy...

Elárultam a szüleimnek, hogy bulémiás vagyok, minden akaraterőmre szükség volt ehhez, erre kiröhögtek, és közölték, hogy én nem lehetek az, mivel dagadt vagyok. Mit tegyek? Félek, hogy szakember segítsége nélkül nem tudok kilábalni a helyzetből!

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 20:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor irány egy szakember.

Iskolában, helyi családsegítőben van ingyenes pszichológus, és a háziorvos is ingyen van és tud segiteni hogy hova tovább.

2013. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Na ez szép! Hát szerintem hagyd nyitva a wc ajtót, mikor hánysz, hátha feltűnik nekik, de nem valószínű... Kérj segítséget a háziorvosodtól szerintem ő elirányít ahova kell. kitartás!
2013. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú, hogy így reagáltak. Ha valóban az vagy és úgy érzed nem tudsz kilábalni egyedül belőle keress meg szakembert nem szégyen!

Én is az voltam, egyedül sikerült kijönni belőle, ha érdekel hogyan privátba megírom, hátha neked is segít.

2013. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolaorvoshoz menj először, ő majd megmondja hova tovább és ír beutalót. Szüleid meg összekeverik az anorexiával a bulémiát, világosítsd fel őket. Hány éves vagy?
2013. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
15.(178 cm,63 kg)
2013. dec. 5. 20:49
 6/30 anonim ***** válasza:
35%

Ugye nem vicc?


Ahogy láttam az Éjjel Nappal Budapestben is ez van.


A mai fiatalok képesek követni azt az "életvitelt"


Ha pedig "az vagy" menj orvoshoz, hogy biztos legyen a diagnózis, s kezeljenek.

2013. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

istenem.. ez mióta dagadt?

Szép család :)

2013. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Je Veux ***** válasza:
100%

Ezesetben még csak igazuk sincs a szüleidnek, mert te aztán teljesen normális súlyban vagy. Ehhez a magassághoz tökéletes a súlyod.


Ha úgy érzed szükséged van egy szakember segítségére, akkor keresd meg az iskolaorvosodat, ő majd segít hogyan tovább.

Mint előttem is írták, nem szégyen segítséget kérni.


A szüleidet pedig inkább nem minősítem.

2013. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem is vagy kövér!
2013. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem nézek ilyen "kulturált" műsorokat,valamint ilyennel nem viccelődik az ember. Köszönöm a tanácsokat,majd ellátogatok szerintem a családsegítőbe,az iskolaorvossal szerintem nem tudnék elég őszintén beszélni.
2013. dec. 5. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!