Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkrement az életem, mert...

Tönkrement az életem, mert apám nem a megfelelő nőt választotta párjaként. Hogy dolgozzam fel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja meghalt apám,anyu már régen.Sajnos nem a megfelelő nő volt a párja,viszont jóban volt egy olyannal,aki szerintem jobban illett volna a "családmodellünkbe",és az én életem is jobban alakult volna,apám pedig nem lenne halott.Hogyan dolgozzam ezt fel?Ott volt a megfelelő személy az orra előtt,és hagyta elhaladni maga/magunk mellett... Mindent elrontott ezzel.Ja,és nem gondolom,hogy a nője élete szerelme volt,szóval ne írjátok ezt,hogy biztosan ezért nem gondolkodott másban...
2018. nov. 4. 17:21
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
#10:Remelem képben vagy azért az özvegy és az egyedülálló közti különbséggel kapcsolatban.
2018. nov. 4. 18:04
 12/38 A kérdező kommentje:
#9:Azt kell feldolgoznom vagyis kellene,higy egy rossz választás miatt ugrott egy egész élet.Amikor ennél jobban is alakulhatott volna.Mivel tulajdonképpen katasztrófálisan alakult...
2018. nov. 4. 18:06
 13/38 anonim ***** válasza:
94%
Hát még akkor mennyivel másabb LETT VOLNA életed, ha apád dollár-miliárdos!
2018. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
74%
És akkor mennyivel LETT VOLNA másabb az életed, ha apád nem nősül meg, most meg egyedül lennél, mint a kisujjam?
2018. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
81%
És milyen lett volna ha valami pénzes bigét vesz al ki után saját gyrek hiján te 9r9kölsz...
2018. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
#14:Ez az,hogy nem nősült meg.Ilyenről senki nem beszélt.Illetve pontosan egyedül maradtam,mint a kisujjam.Nem véletlen írtam ki a kérdést.
2018. nov. 4. 18:12
 17/38 A kérdező kommentje:
#15:A sok pénz nem minden,sőt...
2018. nov. 4. 18:13
 18/38 anonim ***** válasza:
87%
Oké, rinya megvolt, de még mindig nem derült ki mi bajod van. Mostohaanyu rád mászott? Vagy akartad volna de nem mászott rád? Apu nem kuporgatta a lóvét, hanem magára meg a nőre költötte a saját pénzét, ahelyett hogy téged töm vele? Vagy mi az isten bajod van? És csak hogy tud: az özvegy is egyedülálló, ugyanis nincs társa. Még jó hogy nem vonult cölibátusba a faterod, csak mert neked úgy kívánta a pici szád. Egy dolog nem fog változni: hiába hisztériázol, ami megtörtént, az megtörtén, picsogástól nem lesz jobb semmi.
2018. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező. A kérdésben meg korábbi kommentben azt írtad, hogy ez a bizonyos nő volt apád új párja, és ez az idegen nő belépett a családba, ami neked nem tetszett. Most meg azt írod, hogy nem nősült meg és egyedül vagy, mint a kisujjam. :/ Akkor most mi van?!


De még mindig nem érti senki, mi bajod van:

1. Mi az, hogy a nő miatt (aki először még apád párja volt, most meg mégsem), meghalt apád? Megölte? Ha így van és kézzel fogható bizonyítékod van, a sitten a helye, de ha nem, akkor ez teljesen alaptalan vádaskodás.

2. Mi az, hogy az életedet tönkretette? Az, hogy ez a nő nem foglalkozik veled? Vagy csak egyszerűen nem szereted? És? Nem az anyád, nem a gyámod, nem köteles apád halála után neked se pénzt adni, se nevelni. És ez se nem az ő, se nem az apád hibája, senki sem tudhatta előre, hogy meg fog halni. A párválasztás meg még mindig annak a dolga, aki magának választ párt. Még akkor is, ha neked az nem tetszik.

2018. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
#18:Nagyon sok empátiád van az látszik.Lany vagyok.Nem minden csak a pénzről meg a szexről szól.Legalábbis nekem nem.Illetve nem "hisztériázok",ugyanis komoly beteg lettem fizikálisan apám és a nője miatt,ami miatt most nem lehet majd pár év múlva saját családom,mert mindenki egészségesekkel akar életet kezdeni.Illetve nem tudod milyen,amikor hiába is lenne neked fontos valaki,de ő csak hergeli ellened a szülődet,nem,hogy próbálna veled jó viszonyt ápolni... Szimplán nem érdekled,mert van elég saját gyereke...Bár,ha csak az érzelmi elhanyagoltság és a sima ellened hangolás lett volna a gond önmagában,akkor még tulajdonképpen jól is jártál volna.Ahogy én is jól jártam volna,ha "csak" ennyi lett volna az egész...
2018. nov. 4. 18:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!