Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkrement az életem, mert...

Tönkrement az életem, mert apám nem a megfelelő nőt választotta párjaként. Hogy dolgozzam fel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja meghalt apám,anyu már régen.Sajnos nem a megfelelő nő volt a párja,viszont jóban volt egy olyannal,aki szerintem jobban illett volna a "családmodellünkbe",és az én életem is jobban alakult volna,apám pedig nem lenne halott.Hogyan dolgozzam ezt fel?Ott volt a megfelelő személy az orra előtt,és hagyta elhaladni maga/magunk mellett... Mindent elrontott ezzel.Ja,és nem gondolom,hogy a nője élete szerelme volt,szóval ne írjátok ezt,hogy biztosan ezért nem gondolkodott másban...
2018. nov. 4. 17:21
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Részvétem apád miatt! Biztosan a gyász miatt írsz néha zagyvaságokat.


Tény: nem vagy megelégedve apád párválasztásával. Szerinted a másik nő számodra szerencsésebb választás lett volna.

Válaszom: más ember párválasztásába senkinek sincs joga beleszólni. Ha az apád a te párválasztásodba szólt volna bele akkor gondolom nem hisztiznél.


Ha az apád új nője nem vert, nem bántott tettekkel és szavakkal, és nem nyúlta le a pénzeteket akkor nem sok mindenért panaszkodhatsz. Sajnos sokszor a gyerekek összekeverik a bántást és a mostohaanya általi nevelést.

2018. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az apád nője azért nem volt veled jóban, mert unta, hogy nem bírsz normálisan kommunikálni, csak itt köntörfalazgatsz meg mindent körbeírsz?
2018. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan és milyen betegséget okozott neked a nő?

Hogy függ össze apukád halála a nővel?Az ő betegségét is a nő okozta?

Van papír arról, hogy apád adott a nőnek pénzt?

2018. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
2018. nov. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

"Tönkrement az életem, mert apám nem a megfelelő nőt választotta párjaként. Hogy dolgozzam fel?"


Kizárólag úgy, ha a saját életedért felelősséget kezdesz vállalni és nem másokra mutogatsz.

Ettől függetlenül most már kíváncsi vagyok a konkrét és teljes történetre, mert 15 óra alatt valamiért még nem jutottál el odáig.

2018. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ha a te pénzed van a nőnél és hitelt érdemlően tudod is bizonyítani, akkor pereld be! A bíróság majd dönt, bár ott már nem lesz lehetőséged köntörfalazni, CSAK a tények számítanak...
2018. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen hány éves vagy?
2018. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
7%

Azért nagyon vicces. Ha a mostohaanya kérdezett volna itt, akkor persze ő lett volna mindenféle szemét r..ibi, aki tönkreteszi szegény kislány életét (csak mert az apjával összeköltözik.)

Most a lányt ekézitek, az apját véditek. Máskor meg az a duma, hogy egy apa ne álljon össze olyan nővel, aki nem kompatibilis a gyerekével (ha az apánál nevelődik a gyerek, mert az apa özvegy pl.)

Érdekes mindenesetre. (Mondom ezt úgy, mint mostohaanya.)

2018. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!