Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkrement az életem, mert...

Tönkrement az életem, mert apám nem a megfelelő nőt választotta párjaként. Hogy dolgozzam fel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja meghalt apám,anyu már régen.Sajnos nem a megfelelő nő volt a párja,viszont jóban volt egy olyannal,aki szerintem jobban illett volna a "családmodellünkbe",és az én életem is jobban alakult volna,apám pedig nem lenne halott.Hogyan dolgozzam ezt fel?Ott volt a megfelelő személy az orra előtt,és hagyta elhaladni maga/magunk mellett... Mindent elrontott ezzel.Ja,és nem gondolom,hogy a nője élete szerelme volt,szóval ne írjátok ezt,hogy biztosan ezért nem gondolkodott másban...
2018. nov. 4. 17:21
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
#19:Igen,ő volt apám új párja,aki tönkretette az életem.Viszont volt egy másik nő is,akivel apám jóban volt.Vele kellett volna kapcsolatot kialakítania,de nem tette.Pedig ő sokkal jobb lett volna,és szerintem máshogy alakultak volna a dolgaink.Vannak rá okaim,amiért ezt feltételezem.Meg tudom indokolni miért is gondolom így.
2018. nov. 4. 18:33
 22/38 anonim ***** válasza:
74%
Akkor az a bajod, hogy ez a nő, aki egy ideig, az apád haláláig együtt volt apáddal, nem kezelt téged is a saját gyerekeként? Ezt mégis hogy gondoltad? Mondom, hogy a nőnek, aki apád nője volt, nincs feléd semmi kötelezettsége az apád halála után, mert nem az anyád és nem is a gyámod.
2018. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
79%
Hányszor mondják már el neked, hogy nem kell a szülőnek úgy párt választani, hogy az tetsszen neked, mert az apád párja az Ő párja és NEM A TIÉD?! És apád nem tudhatta előre, hogy meg fog halni és kettesbe maradsz a nőjével. És amúgy meg akkor miért nem szakítod meg vele a kapcsolatot, ha már nem él apád és nem is szereted? Menj el pszichológushoz, mert az alaptalan vádaskodás más halálának okozásával, csak azért, mert te nem szívlelsz valakit és így érzel, súlyos probléma, már beteges.
2018. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

#22:Igen,de érthető,hiszen volt neki 2 sajátja... Viszont választhatott volna mást akkor... Mellesleg már úgy pasija volt a nőjének egy ideje.Nem kell félteni,tud helyezkedni.Apámmal inkább csak a gyerekeit pesztráltatta,hogy vigye őket mindenhova,amíg tanultak.

Persze,hogy nincs kötelezettsége.De ez a nő tartozik nekem pénzzel,amit apám odaadott neki,pedig az én pénzem volt.Nyilván most nem akarja visszaadni.Amikor régebben kértem is mondta,hogy majd,ha apám kéri.Illetve miért baj,ha olyan személyt akartam volna a közös életünkbe,aki engem is (jobban) elfogad?Nekem nem azzal volt a gondom,hogy apámnak van-e új párja,hanem az egyebekkel...

2018. nov. 4. 18:43
 25/38 A kérdező kommentje:
#23:Te nem érted,de nem magyarázom,mert meguntam.
2018. nov. 4. 18:44
 26/38 A kérdező kommentje:
*új pasija
2018. nov. 4. 18:44
 27/38 anonim ***** válasza:
72%
Te vagy a teljesen értetlen. Semmilyen kötelezettsége nincs feléd annak a nőnek, és az is, hogy új pasija van az ő dolga, miért akarsz más életébe beleszólni, ahogy az apádéba is bele akartál? És nem szólhatsz bele abba, hogy ki milyen párt választ magának, miért nem érted? Még akkor sem, ha akit választ az tényleg nem jó!
2018. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
91%
Látszik, hogy a kérdező csak unatkozik, mert továbbra sem konkretizálja élete nagy problémáját és a vakvágányra futás mikéntjét, csak csetelgetni akar unalomból.
2018. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
66%
28-as. Észrevettem. Mint aki nem is érti, amit írnak neki vagy falra hányt borsó.
2018. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Elég nehéz eset vagy te is. Lépj túl a múlton és éld a saját életedet, ne másokban keresd szerencsétlen életed miértjét. El lehet költözni és akkor már te alakítod az életedet. Nem keseregni kell és önsajnálatot tartani csak mert unatkozol.
2018. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!